Artykuły do tagu: Grabica

Ruszył remont drogi w miejscowościach Kafar i Brzoza w gminie Grabica
Zbudowanie tego odcinka drogi będzie się wiązać z niewielkimi utrudnieniami w ruchu, koniecznymi do wykonania przedsięwzięcia. Władze gminy proszą wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.
Piknik rodzinny
Organizatorzy drugiej edycji pikniku "Dzień Sąsiada" nie kryli zadowolenia z dużej frekwencji. Zabawa dla całych rodzin, darmowe atrakcje dla dzieci czy wydarzenia sportowe towarzyszyły w niedzielnym (09.06.2024) wydarzeniu w gminie Grabica.
Piknik
Już w niedzielę (09.06.2024) druga edycja pikniku rodzinnego "Dzień Sąsiada" w Twardosławicach. W programie m.in. animacje i atrakcje dla dzieci. Dla przybyłych gości czekać będzie również dobre jedzenie i moc atrakcji dla całych rodzin.
Radni gminy Grabica strzelali po nagrody
Kontynuując wieloletnią tradycję, we wtorek (28.05.2024) na strzelnicy sportowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Grabica. Zmagania poprzedziła odprawa zawodników, na której przypomniano o zasadach bezpieczeństwa, posługiwania się bronią oraz zachowania procedur bezpieczeństwa.
Samochód uderzył w bariery na A1
Do niebezpiecznego zdarzenia na A1 doszło w sobotę około 19 podczas silnych opadów deszczu.
Skolim rozgrzał publiczność. Święto Gminy Grabica za nami [fotorelacja]
Koncert zespołu Szpilki oraz Skolim jako gwiazda wieczoru - to najważniejsze punkty programu tegorocznego Święta Gminy Grabica. Koncerty przyciągnęły liczną publiczność.
Konkurs twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy
I Konkurs Twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy już za nami. Uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe zmagali się na scenie Gminnego Centrum Kultury w Grabicy z utworami napisanymi przez polską poetkę i autorkę wielu niezapomnianych piosenek.
Skolim wystąpi na święcie gminy
Autor takich hitów jak "Wyglądasz idealnie" czy "Nie dzwoń do mnie mała" wystąpi na Święcie Gminy Grabica. Skolim, bo o nim mowa, zaprezentuje swoje taneczne przeboje publiczności już za tydzień, w niedzielę (19.05.2024).
I Sesja nowej Rady Gminy Grabica za nami
Pierwsze posiedzenie nowej Rady Gminy Grabica zainaugurował radny senior – Józef Pirek. Następnie w obecności sołtysów i zaproszonych gości, Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej – Maria Dobrowolska, wręczyła zaświadczenia o wyborze na nową kadencję samorządu radnym i wójtowi.
Odebrali akty powierzenia
Troje pedagogów odebrało z rąk wójta gminy Grabica Grabica Krzysztofa Kulińskiego akty powierzenia na stanowiska dyrektorów szkół. Będą oni kierować placówkami na terenie miejscowości: Brzoza, Szydłów oraz Boryszów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat