Reklama

Artykuły do tagu: Grabica

Powstają kilometry kanalizacji
W kwietniu pełną parą ruszył I etap budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Żychlin, Brzoza, Władysławów w gminie Grabica. To niezwykle ważna dla mieszkańców tego rejonu inwestycja.
Znana wokalistka gwiazdą Święta Grabicy
22 maja zaplanowano Święto Gminy Grabica. Będzie część wystawiennicza oraz koncerty. Impreza odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy, a jej gwiazdą będzie Cleo.
Wybudują przedszkole i żłobek
W Grabicy rozpoczęła się budowa pierwszego samorządowego żłobka i przedszkola. Jak zaznaczają urzędnicy, inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania mieszkańców tej gminy.
Bezpłatne zajęcia z jogi w Grabicy
Od marca w Centrum Kultury w Grabicy można skorzystać z nowej propozycji - bezpłatnych zajęć jogi. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu i ze względu na duże zainteresowanie w dwóch grupach. Są skierowane dla osób początkujących, które chcą zadbać o ciało i umysł w spokojniejszy sposób.
10 tys. zł dotacji na przydomową oczyszczalnię ścieków
Nawet 10 tys. złotych dotacji będą mogli pozyskać mieszkańcy gminy Grabica na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Stosowne wnioski można już składać w Urzędzie Gminy.
Śmiertelny wypadek w Kamocinie [ZDJĘCIA]
Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorkowy (01.03.2022) poranek w miejscowości Kamocin (gm. Grabica). Na drodze wojewódzkiej nr 473 w rejonie jej skrzyżowania z drogami na Kamocin i Ostrów zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.
Nowoczesna pracownia komputerowa w Szydłowie
Nowoczesna pracownia komputerowa powstała w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie. W czwartek wyremontowaną i wyposażoną klasę oddano do użytku.
Grabica: zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha
W sobotę w gminie Grabica odbędzie się zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha. Zbiórka odbędzie się w sali OSP Grabica w godzinach 10:00-13:00.
Co z ośrodkiem zdrowia w Grabicy?
Mieszkańcy gminy Grabica zwrócili uwagę na godziny funkcjonowania Gminnego Ośrodka Zdrowia w Grabicy. Jak poinformowali naszą redakcję, z pomocy lekarskiej można skorzystać tylko do godziny 14 zamiast do 18. Niebawem ma się to zmienić, bo… publiczny ośrodek zostanie przekształcony w niepubliczny.
Grabica ma budżet: najważniejsze inwestycje 2022 roku
Radni w Grabicy jednomyślnie uchwalili budżet gminy na 2022 rok. W planie wydatków znalazło się wiele ważnych inwestycji, zarówno w infrastrukturę drogową, jak i szeroko rozumianą ekologię.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat