Advertisement

Artykuły do tagu: Wydarzenie

Dzień Dziecka w Focus Mall. Piłka w grze!
Kolejka młodych piłkarzy ustawiła się przy fontannie w Focusie. Każdy chciał oddać trzy strzały w sam środek bramki i wygrać weekendowy pobyt w stolicy wraz z treningiem w FCB Escola Varsovia. Dziś Dzień Dziecka w Focus Mall.
Kto pojedzie do piłkarskiej szkoły FC Barcelony?
Kto będzie miał okazję odbyć trening w piłkarskiej szkole jednego z najlepszych klubów piłkarskich świata? Przekonamy się już 3 czerwca. Konkursy z wspaniałymi nagrodami, a przede wszystkim dobra zabawa – to oferuje dzieciom piotrkowska galeria. Już w niedzielę od godz. 13.00 Dzień Dziecka w Focus Mall.
Kajakiem do Warszawy - Piotrków znów na szczycie
Będą płynąć kajakiem z Piotrkowa do samej Warszawy, wrócą rowerami. W ten sposób członkowie grupy “Piotrków na szczycie” chcą uczcić 795-lecie uzyskania przez Piotrków praw miejskich. - Impreza ta ma się odbywać non stop przez 24 godziny na dobę - zaznaczają.
Focus Mall: Nagrody już rozdane!
Beata Piwowarska z Bełchatowa otrzymała główną nagrodę w Wiosennej Loterii Focus Mall - 10 tysięcy złotych!
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza wszystkich piotrkowian oraz gości naszego miasta na oficjalną inaugurację sezonu grillowego w Piotrkowie Trybunalskim.
W niedzielę 13 maja, czyli w 111 rocznicę urodzin rotmistrza Witolda Pileckiego, ulicami Piotrkowa przejdzie marsz poświęcony tej wyjątkowej postaci.
Wiosenna Loteria w Focus Mall
Trwa Wiosenna Loteria w galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall w Piotrkowie.
Piotrków: Zaczytani są wśród nas
Piotrkowscy studenci znaleźli sobie nietypowe miejsce do czytania. Na leżaku, przy fontannie, pod palmą w lekturze postanowili zatopić się w murach piotrkowskiej galerii. Dziś w Focusie akcja “Czytający...”
15 kwietnia został ustanowiony przez International Association of Art. Światowym Dniem Sztuki w 2011 roku. Tegoroczne obchody będą więc pierwszymi w historii. Dzień ten będą obchodzić również piotrkowianie.
Piotrków: Można już oglądać stadiony
Od dziś w piotrkowskiej galerii Focus Mall można oglądać wyjątkową wystawę - miniatury polskich i ukraińskich stadionów piłkarskich, na których rozegrane zostaną mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat