Licznie wsparli festyn charytatywny na Stadionie Miejskim (Galeria)

Sobota, 21 sierpnia 202154434
Wynikiem 3:1 dla „amatorów” zakończył się historyczny mecz pomiędzy reprezentacją Piotrkowa, złożoną z zawodników Polonii i Concordii, a drużyną piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Był to główny punkt Letniego Festynu OSiR-u. Jednak to nie sportowa rywalizacja a chęć wsparcia żony jednego z zawodników ALPN, która na początku roku straciła obie nogi, była najważniejsza podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Ładuję galerię...

- Frekwencja, powodzenie imprezy i aktywność tych, którzy chcieli pomóc żonie Andrzeja pozytywnie nas wszystkich zaskoczyła. To właśnie chęć wsparcia kolegi grającego w piotrkowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej, była przyczyną zorganizowania tego wydarzenia. Podmioty i osoby, które mogły i chciały pomóc, same zgłaszały się do nas i to bardzo cieszy, że piotrkowianie właśnie tacy są – powiedział Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego OSiR-u.          


Oprócz historycznego spotkania, na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki zorganizowano rozgrywki koszykarskich trójek oraz Nocny Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora OSiR-u.
Na licznie przybyłych na festyn piotrkowian czekało także mnóstwo atrakcji towarzyszących. Były dmuchańce oraz gry i zabawy dla dzieci, ale także atrakcje motoryzacyjne.

 

Jednak jak już pisaliśmy, najważniejsza tego dnia była chęć pomocy. Przez cały czas trwania imprezy wolontariusze zbierali pieniądze do puszek. Odbyło się także kilkanaście aukcji, z których część przeniesiono do internetu.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gonzol ~Gonzol (Gość)23.08.2021 09:41

Był glosniejszy od Cecota z mikrofonem. Ile razy mam pisać że coś tu nie gra? Coś nie bardzo jest...

12


Sprinter ~Sprinter (Gość)22.08.2021 22:25

Tak, trener Daniel był na festynie.

01


kibic 1981 ~kibic 1981 (Gość)22.08.2021 13:21

Trener Daniel był?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat