Artykuły do tagu: Festyn

Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - Marek Mazur zaprasza już w najbliższą sobotę, 23 września na Festyn Rodzinny - Aktywna wieś w Gomunicach. Impreza odbędzie się pod patronatem wójta Gomunice Pawła Olejniczaka.
Rodzinny festyn w Witowie-Kolonii [zdjęcia]
Już po raz czwarty w Witowie-Kolonii zorganizowano rodzinny festyn. Impreza przyciągnęła także mieszkańców okolicznych wsi z terenu gminy Sulejów, a także Piotrkowa.
Żegnamy wakacyjne pikniki
Plac przy Mediatece 800-lecia będzie ostatnim przystankiem coczwartkowego wakacyjnego festynu rodzinnego. Zabawa rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 15.00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
Wielki charytatywny piknik w Gorzkowicach
Mamy dla siebie czas - pod takim hasłem w Gorzkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny połączony z akcją profilaktyczną. Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Kolejny festyn pod znakiem dobrej zabawy
Za nami kolejny czwartek wakacji. To oznacza, że letni piknik rodzinny w Piotrkowie Trybunalskim zawitał na kolejnym przystanku. Tym razem było to osiedle Łódzka – Wysoka.
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów - to kolejny przystanek coczwartkowego festynu rodzinnego, który wędruje po Piotrkowie Trybunalskim w czasie wakacji. Całe rodziny będą mogły spędzić tam wspólnie czas już 3 sierpnia od 15.00.
Najbliższy czwartek (27.07) to dzień z kolejną odsłoną "Lata w mieście". Tym razem atrakcje dla dzieci będę czekać na Stadionie Miejskim "Concordia" przy ul. Żwirki 6.
Czwartkowy festyn odwołany
Nie będzie czwartkowego festynu przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie. Impreza, która miała odbyć się na tamtejszym orliku, została odwołana ze względu na padający deszcz.
Kolejna odsłona
Przed tygodniem zainaugurowano cykl letnich, czerwcowych festynów pod hasłem "Lato w mieście". W najbliższy czwartek (13.07) organizatorzy zapraszają na obiekt sportowy orlik przy ul. Broniewskiego.
Wystartowała seria letnich festynów w Piotrkowie
Po pandemicznej przerwie czwartkowe festyny powróciły na mapę Piotrkowa. Pierwszy z nich już za nami. Dzieci miały okazję bawić się przy DH Merkury.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat