Advertisement

Artykuły do tagu: Festyn

Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - Marek Mazur zaprasza już w najbliższą sobotę, 23 września na Festyn Rodzinny - Aktywna wieś w Gomunicach. Impreza odbędzie się pod patronatem wójta Gomunice Pawła Olejniczaka.
Rodzinny festyn w Witowie-Kolonii [zdjęcia]
Już po raz czwarty w Witowie-Kolonii zorganizowano rodzinny festyn. Impreza przyciągnęła także mieszkańców okolicznych wsi z terenu gminy Sulejów, a także Piotrkowa.
Żegnamy wakacyjne pikniki
Plac przy Mediatece 800-lecia będzie ostatnim przystankiem coczwartkowego wakacyjnego festynu rodzinnego. Zabawa rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 15.00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
Wielki charytatywny piknik w Gorzkowicach
Mamy dla siebie czas - pod takim hasłem w Gorzkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny połączony z akcją profilaktyczną. Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Kolejny festyn pod znakiem dobrej zabawy
Za nami kolejny czwartek wakacji. To oznacza, że letni piknik rodzinny w Piotrkowie Trybunalskim zawitał na kolejnym przystanku. Tym razem było to osiedle Łódzka – Wysoka.
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów - to kolejny przystanek coczwartkowego festynu rodzinnego, który wędruje po Piotrkowie Trybunalskim w czasie wakacji. Całe rodziny będą mogły spędzić tam wspólnie czas już 3 sierpnia od 15.00.
Najbliższy czwartek (27.07) to dzień z kolejną odsłoną "Lata w mieście". Tym razem atrakcje dla dzieci będę czekać na Stadionie Miejskim "Concordia" przy ul. Żwirki 6.
Czwartkowy festyn odwołany
Nie będzie czwartkowego festynu przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie. Impreza, która miała odbyć się na tamtejszym orliku, została odwołana ze względu na padający deszcz.
Kolejna odsłona
Przed tygodniem zainaugurowano cykl letnich, czerwcowych festynów pod hasłem "Lato w mieście". W najbliższy czwartek (13.07) organizatorzy zapraszają na obiekt sportowy orlik przy ul. Broniewskiego.
Wystartowała seria letnich festynów w Piotrkowie
Po pandemicznej przerwie czwartkowe festyny powróciły na mapę Piotrkowa. Pierwszy z nich już za nami. Dzieci miały okazję bawić się przy DH Merkury.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat