Artykuły do tagu: Piknik

Piknik
Było sportowo, edukacyjnie, tanecznie, kolorowo i radośnie, a przede wszystkim rodzinnie. W parku Św. Jana Pawła II odbyło się (18.07.2024) kolejne spotkanie dla najmłodszych z cyklu "Lato w mieście". Piknik organizowany był przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Europe Direct Piotrków Trybunalski, UKS Concordia 1909, TEB Edukacja Piotrków Trybunalski, Monika Kisiel i Zumba Power Woman.
Piknik rodzinny z okazji święta policji
„Bezpieczne Wakacje” – taką nazwę nosi piknik rodzinny, który odbędzie się w piątek na boisku przy ulicy Żwirki w Piotrkowie. Impreza odbędzie się z okazji Święta Policji 2024.
Rodzinny piknik w Mąkolicach
Dmuchańce, malowanie buziek, zabawa w pianie dla dzieci. Dla całych rodzin loteria fantowa OSP i poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Wszystkie te atrakcje odbyły się w sobotę (22.06.2024) w Mąkolicach gmina Wola Krzysztoporska.
Rodzinnie rozpocznij wakacje
Każdy, kto szuka pomysłu jak aktywnie spędzić weekend, rozpoczynający okres wakacji, powinien zastanowić się nad wizytą w Barkowicach (gm. Sulejów). Na terenie pomiędzy pumptrackiem a Różą Wiatrów odbędzie się piknik z atrakcjami dla całych rodzin.
Piotrkowskie dzieci „Kręci Bezpieczeństwo Nad Wodą”
Pierwszy dzień lata (20.06.2024) upłynął na piotrkowskim Słoneczku pod kątem bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą pikniku "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" na którym młodzi piotrkowianie mogli dowiedzieć się: jak bez szwanku spędzać czas nad wodą, co zrobić w wypadku gdy zauważymy, że ktoś potrzebuje pomocy oraz jak prawidłowo wezwać służby ratunkowe.
Festyn
Wspólna zabawa, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków czy dmuchany zamek do skakania. Takie atrakcje zapewniono dla najmłodszych uczestników festynu. Młodzież mogła spróbować swoich sił na przyszkolnej strzelnicy pneumatycznej, sprawdzić się na warsztatach spawalniczych czy przejechać się quadem. To nie wszystkie atrakcje pikniku "Zawodowe Lato w Bujnach" który odbył się we wtorek (18.06.2024). Zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Wincentego Witosa w Bujnach.
Piknik rodzinny
Organizatorzy drugiej edycji pikniku "Dzień Sąsiada" nie kryli zadowolenia z dużej frekwencji. Zabawa dla całych rodzin, darmowe atrakcje dla dzieci czy wydarzenia sportowe towarzyszyły w niedzielnym (09.06.2024) wydarzeniu w gminie Grabica.
Łódzkie na Plus - Rodzinnie i piknikowo
Czerwiec w województwie łódzkim rozpoczął się od mocnego uderzenia. Jest dużo muzyki, atrakcji dla najmłodszych i zaproszenie do wytchnienia dla starszych.
Charytatywny piknik dla Patryka
Organizatorzy sobotniego pikniku charytatywnego dla Patryka Kabzińskiego, który odbył przy ulicy Szkolnej 12 w Uszczynie, przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło także koncertów. Gwiazdą pikniku była popularna grupa Skaner.
Piknik
Już w niedzielę (09.06.2024) druga edycja pikniku rodzinnego "Dzień Sąsiada" w Twardosławicach. W programie m.in. animacje i atrakcje dla dzieci. Dla przybyłych gości czekać będzie również dobre jedzenie i moc atrakcji dla całych rodzin.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat