Advertisement

Artykuły do tagu: Wydarzenie

Focus zaprasza: Stadiony piłkarskie w miniaturze
Od czwartku (12 kwietnia) w galerii Focus Mall w Piotrkowie można oglądać wyjątkową wystawę - miniatury ośmiu stadionów piłkarskich (polskich i ukraińskich), na których rozgrywane będą mecze w ramach Euro 2012.
Palmy, pisanki i tradycyjny żur - Jarmark w Focusie
Palmy, pisanki oraz mnóstwo wielkanocnych potraw - tak wyglądał pierwszy dzień Jarmarku Wielkanocnego w piotrkowskiej galerii Focus Mall. Na miejscu można było oczywiście spróbować świątecznych smakołyków.
Panie, pozwól mi spróbować jeszcze raz
O człowieku, który sięgnął dna, kochał wolność i nienawidził samotności. W piątek na deskach piotrkowskiego MOK-u Bik Kayk tańczył w rytm muzyki Ryśka Riedla.
Jarmark Wielkanocny w Focus Mall
Niezwykłe palmy wielkanocne, tradycyjne potrawy i wyroby na świąteczny stół, a dla najmłodszych zagroda z żywymi królikami. Wszystko to, i jeszcze więcej, czekać będzie na klientów Focus Mall Piotrków Trybunalski w najbliższy weekend (31 marca i 1 kwietnia w godz. 11.00 - 18.00).
21 marca, pierwszego dnia wiosny, Loża Kulturalna Stare Miasto organizuje Piotrkowski Dzień Radości.
Modelki na wybiegu, Skrzynecka na scenie
Dziś modowy event w galerii Focus Mall.
W sobotę w galerii Focus Mall w Piotrkowie z recitalem wystąpi Katarzyna Skrzynecka.
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na obchody Dnia św. Patryka.
Z wiosną spotkaj się w Focusie!
Choć kalendarzowa wiosna jeszcze się nie rozpoczęła, w Focusie będziemy ją witać już w najbliższą sobotę.
Wczoraj w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera najnowszego filmu Olafa Lubaszenki „Sztos 2”. W komedii zagrał piotrkowianin, Krzysztof Kamiński. Sceny z jego udziałem otwierają i zamykają film.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat