Artykuły do tagu: impreza

Czy Sulejów zostanie kajakową stolicą Polski?
Lubicie pływać kajakami? Lubicie bić rekordy? Lubicie obcować z naturą? Jeśli tak, mamy dla Was wyjątkową propozycję. W czwartek, 25 lipca 2024 roku zostanie podjęta próba ustanowienia rekordu Polski w największej paradzie kajakowej pod hasłem „Sulejów – kajakowa stolica Polski”. Udział w tym niecodziennym wydarzeniu jest bezpłatny. Burmistrz Sulejowa zachęca do zapisów.
Wracają taneczne imprezy na Rynku Trybunalskim
Już 13 lipca odbędzie się pierwsza w tym sezonie letnim Piotrkowska Potańcówka. Na parkiet pod chmurką zapraszają inicjatorzy i organizatorzy imprezy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Zagrają Kwiatkowski i Cyms. Wiemy gdzie odbędą się dożynki wojewódzkie
Dawid Kwiatkowski oraz Oskar Cyms wystąpią w czasie tegorocznych dożynek wojewódzkich. Impreza, na którą władze Łódzkiego zapraszają całe rodziny w tym roku odbędzie się w Spale 18 sierpnia.
Wielozadaniowe namioty o różnych zastosowaniach
Wielozadaniowe namioty w domu i w firmie
Miłośnicy jazdy na rolkach opanują miasto
To będzie prawdziwe święto miłośników jazdy na rolkach. W Piotrkowie 21 czerwca odbędzie się Nightskating Piotrków Special Edition.
Noc Świętojańska w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Noc Świętojańską”. Festiwal rozpocznie się w piątek (21.06.2024) o godzinie 19:00 przy malowniczych stawach w Moszczenicy. Organizatorzy zapowiadają, że to będzie niezapomniany wieczór pełen tradycji, muzyki i zabawy.
Trwają dni Piotrkowa 2024. Jakie atrakcje przygotowano drugiego dnia? Sprawdzamy prognozę pogody na resztę dnia
Jarmark na ulicy Słowackiego, mnóstwo koncertów na małej scenie, a już za chwilę strefa kibica na dużej scenie. Pomimo niesprzyjającej pogody na plac Kościuszki przychodzi coraz więcej osób.
Święto gminy Gorzkowice za nami. Było dużo muzyki i dobrej zabawy
W ten weekend w Gorzkowicach można było sympatycznie spędzić czas, a to za sprawą 16. Dni Gorzkowic. Wydarzenie przyciągnęło w sobotę i niedzielę mieszkańców całego regionu. Nie zabrakło koncertów, przysmaków serwowanych przez KGW czy wesołego miasteczka.
Charytatywny piknik dla Patryka
Organizatorzy sobotniego pikniku charytatywnego dla Patryka Kabzińskiego, który odbył przy ulicy Szkolnej 12 w Uszczynie, przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło także koncertów. Gwiazdą pikniku była popularna grupa Skaner.
Wolbórz świętuje! Dwa dni dobrej zabawy
Koncerty zespołów Defis i Varius Manx to główne punkty dwudniowego święta miasta i gminy Wolbórz. W sobotę oficjalnie rozpoczęły się 23. Dni Wolborza. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat