Artykuły do tagu: program

Wyjątkowy projekt uczniów I LO w Piotrkowie
Mistrzowie Pythona jest to projekt czwórki przyjaciół, uczniów 1LO w Piotrkowie Trybunalskim, realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, których ma wprowadzić w fascynujący świat programowania.
Kodują z Gigantami i uczą się programowania
Kolejna, 14. już edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Nadal można jeszcze dołączyć do grup działających w tegorocznej edycji.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Chcą zostać gigantami w programowaniu
Około stu dzieci wzięło udział w pierwszym w tym roku spotkaniu "Koduj z Gigantami". Młodzi ludzie w czasie zajęć poznają m.in. podstawy programowania, a także uczą się poprzez zabawę.
Już w niedzielę gra WOŚP. Sprawdźcie, co będzie się działo w Piotrkowie i regionie!
Morsowanie, biegi, koncerty, licytacje, pokazy artystyczne, akcja krwiodawstwa i wiele innych - niedziela w Piotrkowie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Sprawdziliśmy, co będzie się działo podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Znamy gwiazdę tegorocznego finału WOŚP w Piotrkowie
C-Bool będzie gwiazdą tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie. Koncert odbędzie się na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Właśnie tam znajdzie się scena główna tegorocznego wydarzenia.
Zapisz się na XIV edycję Koduj z Gigantami
Przed nami 14. edycja bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami. Zajęcia już po raz 7. odbędą się także w Piotrkowie, tym razem pn. "Poszukiwacze Kodu". Wykwalifikowani specjaliści od programowania pokażą dzieciom m.in. jak nadać starym grom i programom nowe życie.
Piotrkowianka na scenie The Voice Senior
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show, a jej występ mogliśmy obejrzeć w sobotni wieczór.
Zdobędzie Złote Widły? Angelika uczestniczką telewizyjnego show
Pochodząca z powiatu piotrkowskiego Angelika Kałużna wzięła udział w najnowszej edycji "Farmy", czyli telewizyjnego programu emitowanego w Polsacie. W trzecim sezonie show w pierwszym składzie farmerskiego zespołu znalazły się wyłącznie kobiety.
W jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu? 10 przykładów
QRmaint System CMMS (ang. Computerized Maintenance Management System) to zaawansowane oprogramowanie stworzone z myślą o efektywnym zarządzaniu utrzymaniem ruchu w przemyśle. System CMMS jest platformą, która umożliwia komunikację pomiędzy działem produkcji a utrzymaniem ruchu. Ułatwia gromadzenie, analizowanie i zarządzanie danymi związanymi z konserwacją sprzętu i maszyn. W poniższym artykule omówimy, w jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu, przedstawiając 10 konkretnych przykładów jego zastosowania.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat