Advertisement

Artykuły do tagu: Wydarzenie

O elektromobilności w piotrkowskim oddziale WORD
"Elektromobilność przyszłością motoryzacji" to wydarzenie zorganizowane przez piotrkowski oddział terenowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Na parkingu przed Ośrodkiem przy ul. Glinianej zaprezentowano nowoczesne samochody elektryczne. Każdy, kto wybrał się do piotrkowskiego oddziału WORD, mógł dokładnie poznać wszystkie fakty i mity związane z tzw. elektrykami, a także przejechać się i sprawdzić, jak takim samochodem się jeździ.
22.07.2019 15:21
VII Biesiada Trybunalska
27 lipca zapraszamy na Rynek Starego Miasta, na największą potańcówkę w Piotrkowie. Zabawę taneczną poprzedzą koncerty, jarmark, zabawy i konkursy oraz prezentacje drużyn piłki ręcznej.
Trwa VI Festiwal Kultury Miast Partnerskich
Sobotnia część tej wyjątkowej imprezy rozpoczęła się koncertami wokalnymi w muzeum przy Placu Zamkowym 4.
MOTO WOŚP, czyli motoryzacyjne atrakcje w Piotrkowie
MOTO WOŚP to wydarzenie, które nie pierwszy raz towarzyszy finałowi orkiestry. Na zamkniętym odcinku ul. Narutowicza od Sienkiewicza do pl.Kościuszki przygotowano wiele motoryzacyjnych atrakcji.
12.05.2018 17:13
Noc muzeów w Piotrkowie
„Noc muzeów w oświeconym zamku” to sobotnie wydarzenie organizowane przez Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji.
Wiemy kiedy Quebonafide wystąpi w Piotrkowie
Raper Quebonafide będzie koncertować w Piotrkowie w ramach trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Artysta wystąpi w Piotrkowie 12 czerwca. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Piotrkowskie wydarzenie 25-lecia
Zakończyliśmy głosowanie na najlepszego sportowca Podregionu Wschodniego Województwa Łódzkiego. 10 pierwszych osób wybranych przez mieszkańców b. województwa piotrkowskiego znajdzie się wśród wyróżnionych.
Wybierz
W tym roku mija 25 lat od wyborów czerwcowych 1989 roku i powołania pierwszego niekomunistycznego premiera w państwach Bloku Wschodniego. Oznaczało to koniec socjalizmu w Polsce. Zmiany dotknęły także miasta takie jak Piotrków, choć wybory samorządowe odbyły się dopiero rok później.
Pani Gadżet w piotrkowskiej galerii
Piątkowy wieczór to w piotrkowskiej galerii wielkie święto zakupów. Focus Mall zaprosił swoich klientów na „Noc zakupów” z Anną Nowak-Ibisz, czyli Panią Gadżet.
Festiwal Re:aktor na zakończenie Dni Bełchatowa
Niedziela to ostatni z tegorocznych Dni Bełchatowa. Finał Dni Miasta stoi pod znakiem Festiwalu Re:aktor - nowego, energetycznego wydarzenia promującego największe atuty miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat