Advertisement

Artykuły do tagu: Mediateka

Autorka bestsellerów przyjedzie do Piotrkowa
Piotrkowska mediateka zaprasza na spotkanie z Magdaleną Stachulą, autorką bestsellerowych thrillerów psychologicznych i powieści sensacyjnych. Pisarka w Piotrkowie pojawi się już w najbliższy piątek.
Stanisława Celińska wystąpiła w piotrkowskiej mediatece
W sobotni wieczór Stanisława Celińska zabrała w piękną muzyczną podróż licznie zgromadzoną publiczność w Mediatece 800-lecia. To nie była jedyna atrakcja przygotowana przez pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wcześniej m.in. odbyło się "Narodowe Czytanie 2023", kiedy to mieszkańcy Piotrkowa odczytali fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.
Zapraszają na
W sobotę (09.09.2023) Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim przeniesie nas w literacką podróż. To wszystko za sprawą "Narodowego Czytania 2023". Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.
Żegnamy wakacyjne pikniki
Plac przy Mediatece 800-lecia będzie ostatnim przystankiem coczwartkowego wakacyjnego festynu rodzinnego. Zabawa rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 15.00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
Pokaz laserowy przed mediateką
W najbliższą sobotę (02.09) plac przed Mediateką 800-lecia zamieni się w istną krainę świateł. To wszystko za sprawą pokazu laserowego realizowanego w ramach zadania „Symbolem opowiedziane”. Tego dnia w książnicy odbędzie się również koncert pieśni patriotycznych.
Wieczór autorski Marii Paszyńskiej w Mediatece 800-lecia
Mediateka 800-lecia zaprasza na spotkanie z Marią Paszyńską, autorką  powieści obyczajowo-historycznych. Zaplanowano je na najbliższy piątek (25 sierpnia), na godzinę 18:00.
Kino na leżakach wraca do Piotrkowa już w tym tygodniu
Na placu przed Mediateką 800-lecia znowu rozstawią leżaki i wielki ekran. 20 sierpnia zwolennicy kina pod gwiazdami będą mogli obejrzeć kolejną część komediowej serii "Grzechów" wyreżyserowanej przez Philippe'a de Chauverona.
Plenerowe kino z Mediateką 800-lecia
Lato w pełni, czas więc na kolejne plenerowe kino z Mediateką 800-lecia! Zapraszamy na komedię "A oni dalej grzeszą, dobry Boże" w reżyserii Philippe de Chauveron 20 sierpnia o godz. 21:00.
Wystawa poplenerowa w Mediatece 800-lecia
Dzisiaj o godzinie 18:00 w Mediatece 800-lecia odbędzie się wernisaż wystawy prac powstałych podczas dwóch plenerów malarskich. Pierwszy odbył się w Pino w Toskanii, drugi – w miejscowości Sieczka w gminie Aleksandrów.
Noc spadających gwiazd także w Piotrkowie
Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy wieczór. 12 sierpnia możemy przeżyć noc perseidów, czyli noc spadających gwiazd. Z tej okazji piotrkowska mediateka zaprasza na wspólne obserwacje tego kosmicznego zjawiska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat