Artykuły do tagu: Biblioteka

Józef Jakubczyk i jego wyjątkowa Ziemia Piotrkowska uwieczniona na fotografiach
Mediateka 800-lecia zaprasza na wystawę fotograficzną Józefa Jakubczyka zatytułowaną "Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska". Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższy piątek.
Jam Session i koncert zespołu Light Band z tekstami Agnieszki Osieckiej w mediatece
To było wyjątkowe czwartkowe (27.06.2024) popołudnie w piotrkowskiej mediatece. Wydarzenie rozpoczęły warsztaty umuzykalniające dla dzieci. Muzyczny Jam Session - scena otwarta oraz koncert zespołu Light Band z tekstami Agnieszki Osieckiej zwieńczyły ostatnie, trzecie spotkanie z cyklu "Koncert w Bibliotece?".
27.06.2024 09:24
Na sportowo w bibliotece
Sportowcy Aleksander Wilanowski i Przemysław Stupnowicz w sobotę (29.06.2024) w piotrkowskiej Bibliotece na ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3, opowiedzą jak rozpocząć przygodę z bieganiem i kijkami Nordic Walking. Spotkanie dla miłośników sportu, jak i tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają, zwieńczą warsztaty w Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole.
Wspólne czytanie na powitanie lata w Mediatece 800-lecia
Wakacje tuż-tuż. Warto się do nich odpowiednio nastroić i powitać je międzypokoleniowym czytaniem o letniej tematyce, organizowanym w najbliższy piątek w piotrkowskiej Mediatece.
Dawny Piotrków zaklęty w Archiwalnym Fotoplastikonie
W dniach 6-27 czerwca 2024 r. przed budynkiem Mediateki 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zagości Archiwalny Fotoplastikon. Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na uroczysty wernisaż, który odbędzie się w piątek (07.06.2024) o godz. 12:00. To pierwszy przystanek tegorocznej edycji projektu Narodowego Archiwum Cyfrowego.
Naukowy Dzień Dziecka okazał się
Naukowy Dzień Dziecka, który zorganizowano w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim cieszył się dużym zainteresowaniem. Atrakcje przygotowane przez organizatorów przyciągnęły całe rodziny, a najmłodsi mogli odkryć zupełnie nowe dla nich fakty.
52 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w 52 edycji konkursu literackiego o „Rubinową Hortensję”. Prace można nadsyłać do 15 lipca.
Mediateka ma już 5 lat! Pracownicy i czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody
Wszystko zaczęło się dokładnie 5 lat temu, kiedy to po wielkich przenosinach została oddana do użytku nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziś oprócz jubileuszu świętowano dzień bibliotekarza.
Biblioteka przez niemal miesiąc będzie nieczynna
Miłośnicy czytania z Piotrkowa Trybunalskiego powinni uzbroić się w cierpliwość oraz porządny zapas książek. Miejska Biblioteka Publiczna poinformowała, że w czerwcu przez kilka tygodni będzie się odbywała inwentaryzacja jej zasobów.
Moc atrakcji w Mediatece 800-lecia
Nowości w studyjnym kinie, promocja książki o regionie, a także piknik dla młodych odkrywców. Na takie zaplanowane na najbliższe dni atrakcje, zaprasza Mediateka 800-lecia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat