Advertisement

Artykuły do tagu: Koncerty

Wyjątkowe koncerty w kościele w Rozprzy
W Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Rozprzy w ten weekend odbędą się dwa wyjątkowe koncerty. Najbliższy już dzisiaj o godzinie 18.00.
Jubileuszowa
Przed nami jubileuszowa, dziesiąta Piotrkowska Jesień Organowa. Cykl koncertów rozpoczyna się w najbliższy piątek.
Moc dożynkowych atrakcji w całym regionie
Jednego dnia aż w czterech gminach powiatu piotrkowskiego odbywać się będą tegoroczne dożynki. Rolnicy z gmin: Aleksandrów, Czarnocin, Grabica oraz Wola Krzysztoporska podziękują za plony w niedzielę (21.08.2022). To jednak nie wszystko. Tego samego dnia zaplanowano również dożynki wojewódzkie, których gospodarzem będzie tym razem Radomsko.
Rodzinne piknikowanie w Piotrkowie (DUŻO ZDJĘĆ)
Letni Piknik Rodzinny przyciągnął tłumy. Atrakcje zlokalizowane w czterech częściach Piotrkowa, przygotowały miejskie instytucje kultury. W zabawach brały udział zarówno dzieci jak i ich rodzice, dziadkowie i opiekunowie.
Wracają Koncerty Letnie. Jedną z gwiazd Jerzy Zelnik
Władze Wolborza zapraszają na XV Letni Festiwal w kolegiacie wolborskiej. Impreza organizowana jest w trwającym roku polskiego romantyzmu, co usłyszeć będzie można w propozycjach artystów, którzy zawitają do miasta. Koncerty zainaugurowane zostaną już 3 lipca.
Trwają Dni Piotrkowa. Czekamy na koncerty gwiazd [ZDJĘCIA]
Trwa ostatni odsłona tegorocznych Dni Piotrkowa. Przez cały dzień czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, a wieczorem odbędą się koncerty największych gwiazd tegorocznej imprezy: Natalii Szroeder oraz zespołu IRA.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Rozprzy przyciągnął tłumy
Gwiazda wieczoru XVII Dni Rozprzy przyciągnęła prawdziwe tłumy. W sobotę przed publicznością wystąpił Dawid Kwiatkowski. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Do Rozprzy przyjechały także osoby z sąsiednich powiatów, a fanklub Dawida Kwiatkowskiego, na koncert w Rozprzy, już od piątkowego wieczoru czekał w pobliżu stadionu.
Dni Rozprzy rozpoczęte! [dużo zdjęć]
We wczesnych godzinach popołudniowych w sobotę na stadionie sportowym w Rozprzy rozpoczęło tegoroczne święto gminy. Za nami już oficjalna inauguracja zabawy, a kulminacyjnym momentem zabawy będzie wieczorny koncert Dawida Kwiatkowskiego.
Studenci przejęli władzę nad miastem. Nowator na dobry początek [ZDJĘCIA]
Uroczystym przekazaniem studentom kluczy do miasta rozpoczęły się Juwenalia piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Tegoroczna impreza połączona jest z Dniami Piotrkowa, a gwiazda pierwszego dnia imprezy to Nowator.
Mamy program Dni Piotrkowa. Co będzie się działo?
IRA, Natalia Szroeder, Kubańczyk oraz Nowator - to gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa. Miejska impreza odbędzie się już w ten weekend i potrwa trzy dni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat