Artykuły do tagu: dni

Utrudnienia na Wolborskiej. Ekipy łatają dziury
Zespoły drogowców pracują nad naprawą nawierzchni jezdni, które uległy uszkodzeniu wskutek intensywnie zmieniającej się zimowej aury. Urzędnicy podkreślali już wcześniej, że kilkukrotne ataki zimy nie wpłynęły dobrze na stan piotrkowskich ulic.
Pijana lekarka na dyżurze. Interweniowała policja
Pijana lekarka pełniła dyżur w ramach Nocnej Pomocy Lekarskiej przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi piotrkowska prokuratura.
Remont (nie do końca) kompleksowy?
Chodnik przy ulicy Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim już niemal w pełni przebudowany. Stare płyty zniknęły, a w ich miejsce ułożono nową kostkę. Mieszkańcy dziwią się jednak, że na jednym z fragmentów wszystko zostało "po staremu". Dlaczego? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Rolnicy protestują. Armagedon na drogach
Kolejna fala protestów rolników przetacza się przez cały kraj. Strajk odbywa się również w powiecie piotrkowskim. Protestujący zapowiadają, że jeżeli ich postulaty nie zostaną spełnione, mogą pozostać na drogach nawet do 48 godzin.
Dzisiaj protest rolników. Są utrudnienia!
Na terenie całego kraju we wtorek (20.02.2024) odbędą się protesty rolników. O bezpieczeństwo uczestników tych zgromadzeń oraz kierujących przebywających w ich rejonie będą dbać m.in. policjanci. W związku z utrudnieniami w ruchu, apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.
Belzacka z nowym chodnikiem
Zakończył się remont chodnika po północnej stronie ulicy Belzackiej w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kobyłeckiego.
Andrzej Piaseczny wystąpi na tegorocznym święcie miasta
Samorządy powoli zaczynają zdradzać, kto wystąpi podczas tegorocznych dni miast i gmin. Jako pierwszy karty odkrył Sulejów. To już pewne, że na Dniach Sulejowa wystąpi Andrzej Piaseczny.
16.02.2024 11:52
Łatanie w toku
Piotrkowianie od wielu dni zwracają uwagę na liczne dziury w jezdniach, które znacznie utrudniają jazdę. Niektóre są naprawdę duże, a ryzyko uszkodzenia przez nie samochodu, nie mniejsze. Drogowcy ruszyli jednak w ostatnich dniach do pracy, więc ubytki powinny powoli być uzupełniane.
Kolejny protest rolników. Tym razem na ważnej drodze
Rolnicy z naszego regionu zapowiedzieli kolejny protest. Tym razem wjadą na drogę ekspresową S8, a dokładnie na łącznik z autostradą A1.
Mieszkańcy Granicznej protestują!
W środę po południu mieszkańcy ulicy Granicznej zorganizowali spotkanie z mediami. Sprzeciwiają się zamknięciu dojazdu do ulicy Roosevelta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat