Advertisement

Artykuły do tagu: wystawa

Miejski Ośrodek Kultury, przy al. 3 Maja 12 zaprasza już 29 września o 17.00 na otwarcie wystawy fotograficznej, będącej zarazem dokumentacją przygotowań i prezentacji spektakli, które odbywały się w ramach projektu pt. "Historia kulturą się toczy"
Wernisaż wystawy Józefa Jakubczyka
Moc talentu i niezwykła skromność - tak w skrócie można określić Józefa Jakubczyka, świętującego w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowa wystawa jest przekrojem twórczości artysty. Oprócz gobelinów można zobaczyć również obrazy i fotografie wykonane przez Jakubczyka. Część wystawy zajmują także prace jego uczennic, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez mistrza gobelinów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Wernisaż Michała Czuby w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę malarstwa Michała Czuby „Gdzie ty? – Daleko. Ktoś ty? – Ja kwiat.” Wernisaż zaplanowano na 9 września 2022, godz. 19:00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5. Dzieła będzie można podziwiać do 7 października 2022 roku.
Harcerskie drogi do Niepodległej…
…to tytuł wystawy plenerowej, którą można oglądać przy piotrkowskim Muzeum. Za nami wernisaż, a ekspozycja będzie dostępna do połowy września.
Gmina Aleksandrów jak malowana
Dąbrowa nad Czarną w gminie Aleksandrów gościła artystów, którzy spotkali się przy okazji organizowanego tam pleneru malarskiego. Efekty ich pracy można było podziwiać już w jednej z galerii w Tomaszowie Mazowieckim. To właśnie tamtejsze Stowarzyszenie Amatorów Plastyków było inicjatorem imprezy.
Trwa jubileuszowa ROL-SZANSA  [ZDJĘCIA]
Maszyny rolnicze, sadzonki, środki ochrony roślin, nawozy, drzewa, krzewy i wiele, wiele innych rozmaitości można znaleźć na jubileuszowej ROL-SZANSIE. Impreza tradycyjnie odbywa się na terenie zamku w Bykach przy ul. Kasztelańskiej w Piotrkowie.
Legenda STARa zawitała do Piotrkowa [ZDJĘCIA]
Do Piotrkowa zawitały w piątek legendarne STARy. Wszystko za sprawą zlotu "Legenda STARa", który odbywa się w Starachowicach. W drodze na zlot samochody zatrzymały się w grodzie trybunalskim.
Jubileuszowa ROL-SZANSA już w ten weekend
Już w ten weekend w Piotrkowie odbędzie się XXX Promocyjno-Handlowa Wystawę Rolnicza ROL-SZANSA. Impreza tradycyjnie odbędzie się przy ul. Kasztelańskiej, na terenie zamku w Bykach.
30.06.2022 11:09
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wernisaż wystawy twórczości Arkadiusza Karapuda pt. „A Deeper Fake”. Początek o godz. 19.00 w galerii ODA (ul. Dąbrowskiego 5).
Trybunały modelarstwa już w weekend
Po latach pandemicznej przerwy wracają Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w hali sportowej ZSP nr 4.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat