Reklama

Artykuły do tagu: licytacje

WOŚP gra w Piotrkowie. Część wydarzeń odwołana (galeria)
30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się w kilku miejscach w Piotrkowie. Najwcześniej kwestowanie rozpoczęły morsy. Ale kwestowanie odbywa się także w Auchan, galerii Focus Mall, parkingu przy ul. Narutowicza i w kilku innych miejscach. Ze względu na pogodę odwołane zostały koncerty w miejskim amfiteatrze.
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż
WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Celem tegorocznej akcji jest zebranie pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Zebrali ponad 32 tys. złotych dla pana Łukasza
Licytacje, słodki bazarek, wystawa rękodzieła i świąteczne melodie towarzyszyły finałowi akcji „Pomóżmy Łukaszowi wstać!”, który zorganizowano w niedzielę w Srocku. W powrocie do zdrowia pomaga mu rodzina, znajomi, sąsiedzi i zupełnie obcy ludzie niesieni odruchem serca. Dzięki wspólnemu wysiłkowi na leczenie pana Łukasza udało się zebrać 32 tys. 123 złotych i 4 groszy.
Ostatnie akordy Orkiestry. Licytacje i koncert w MOK-u
Czego tam nie było… Zestawy kosmetyków, obrazy, vouchery do pizzerii, na zabiegi kosmetyczne czy do kręgielni, okulary Jurka Owsiaka, dywan, gigantyczne maskotki, torty – wszystko to i o wiele więcej można było wylicytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie.
21.12.2019 18:12
Kiermasz świąteczny, licytacje, a na zakończenie występ artystów Polskiej Opery Kameralnej to tylko część atrakcji, które przygotowano w ramach koncertu charytatywnego dla Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie. Mieszkańcy naszego regionu nie zawiedli, przyszli w sobotę do Miejskiego Ośrodka Kultury i hojnie wspierali tę inicjatywę.
Wigilia z serca w Sulejowie
Po raz trzeci mieszkańcy gminy Sulejów spotkali się na przedświątecznym spotkaniu „Wigilia z serca”. Wydarzenie wprowadza w wyjątkowy nastrój Bożego Narodzenia, a organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Nie zabrakło występów artystycznych czy przeróżnych smakołyków, jednak najważniejszym elementem była zbiórka na rzecz chorych dzieci z gminy Sulejów, w tym dla Krystiana Pełki, u którego zdiagnozowano neuroblastomę IV stopnia.
Trzecia
Trzecia edycja charytatywnej „Wigilii z Serca” połączonej ze zbiórką pieniędzy, licytacjami, jarmarkiem bożonarodzeniowym, częścią artystyczną i degustacją potraw wigilijnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich odbędzie się 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr w Sulejowie.
Licytacje dzieł sztuki, czyli jak sprzedać obraz z głową
Istnieje kilka możliwości sprzedaży dzieł sztuki. Jednym z najczęściej wybieranych są licytacje. O czym należy pamiętać, wystawiając obraz na aukcję, jakie elementy wziąć pod uwagę, czego się wystrzegać, a na czym możemy zyskać – przybliżamy istotę licytacji.
Wylicytuj metrową pizzę
Pizza o długości 1 metra, tort w kształcie serca, książka kucharska Janusza Palikota z autografem, koszulka Michała Bąkiewicza czy karnet na aikido – to wszystko będzie można wylicytować w Piotrkowie Trybunalskim podczas aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. XXII Finał czas zacząć.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat