Advertisement

Artykuły do tagu: WOŚP

Sztab #4615 podsumował 30. finał WOŚP
97 412,42 zł - tyle zebrał piotrkowski sztab #4615 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający w centrum Focus Mall. Przedstawiciele sztabu podsumowali 30. finał WOŚP.
Piotrkowianie podsumowali 30. finał WOŚP
Coraz więcej wiemy w sprawie kwoty, jaką udało się zebrać w Piotrkowie Trybunalskim i regionie podczas jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek (01.04.2022) podsumowanie swoich działań zaprezentowali przedstawiciele sztabu prowadzonego przez Dariusza Cecotkę. Zgromadzona kwota robi wrażenie.
Nie będzie 70 tys. zł z aukcji WOŚP z Piotrkowa. Zwycięzca okazał się oszustem!
Bardzo oryginalny pomysł, szczytny cel, duża radość i... wszystko na nic. Osoba, która zwyciężyła w aukcji, której przedmiotem był bloczek uranu, oferowany przez jednego z piotrkowskich youtuberów, okazała się oszustem. To oznacza, że 70 tys. zł, jakie zaoferowała za ten niezwykły fant, nie zasili konta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jednak nie koniec!
Prawie 340 tys. zł dla WOŚP z Piotrkowa
Dwa piotrkowskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrały wspólnie przy okazji 30. finału imprezy prawie 340 tys. zł. To jednak nie koniec, bo nadal trwa wiele aukcji na portalu Allegro. Ostateczna kwota, jaka pomoże w podniesieniu standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, będzie zapewne wyższa.
Ponad 70 tys. zł na WOŚP za uran z Piotrkowa
Wśród tysięcy internetowych aukcji wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, są takie przedmioty, które przyciągają swoją oryginalnością. Jednym z nich był w tym roku bloczek uranu, który na licytację wystawił piotrkowianin Jakub Czerwiński, znany z platformy YouTube jako Irytujący Historyk. Zwycięzca zaoferował za niego ponad 70 tysięcy złotych!
WOŚP gra w Piotrkowie. Część wydarzeń odwołana (galeria)
30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się w kilku miejscach w Piotrkowie. Najwcześniej kwestowanie rozpoczęły morsy. Ale kwestowanie odbywa się także w Auchan, galerii Focus Mall, parkingu przy ul. Narutowicza i w kilku innych miejscach. Ze względu na pogodę odwołane zostały koncerty w miejskim amfiteatrze.
29.01.2022 14:15
Barberzy grają z WOŚP
Już na dzień przed 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do puszek trafiły pierwsze datki. W taki sposób w coroczną akcję włączyli się barberzy z piotrkowskiego salonu "Warsztat", którzy już od kilku lat przeznaczają na rzecz Orkiestry swój całodzienny utarg.
26.01.2022 12:10
WOŚP w Wolborzu
Sztab WOŚP Wolbórz zaprasza do wspólnego grania. Sprawdźcie, jakie atrakcje zaplanowano w Wolborzu.
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż
WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Celem tegorocznej akcji jest zebranie pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Ukradł puszkę WOŚP. Pieniądze wydał w monopolowym
Zarzut kradzieży puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszał 37-letni bełchatowianin. Złodzieja zatrzymał właściciel sklepu, który jadąc na miejsce rozpoznał go i oddał w ręce policji. To nie pierwszy tego typu wybryk mężczyzny, dlatego może spodziewać się surowej kary.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat