Advertisement

Artykuły do tagu: krew

Krwiodawcy spisali się na medal
Aż 50 osób zgłosiło chęć oddania krwi podczas zbiórki zorganizowanej przez Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Po wstępnych badaniach, medycy zdecydowali, że najcenniejszym darem, będzie się mogło podzielić 42 krwiodawców.
Teraz brakuje jej  najbardziej!
Oddaj krew i pomóż w walce z wakacyjnymi niedoborami tego bezcennego leku. Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi wydłuża termin zapisów do akcji krwiodawstwa do piątku – 17 czerwca.
Będą walczyć z niedoborami krwi
„Przygotujmy się wspólnie do walki z wakacyjnymi niedoborami krwi” – pod takim hasłem Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi przygotowuje akcję zbiórki krwi. Wydarzenie zaplanowane jest na wtorek - 21 czerwca.
Oddaj krew. Możesz uratować życie!
#Wolbórz Ratuje Życie to kolejna akcja poboru krwi, która już w niedzielę (05.06.2022) w godzinach 09.30-13.00 odbędzie się w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5. Organizatorzy informują, że tym razem chcą nieść wsparcie dla 6-letniego Mateusza Jędrzejczaka oraz Piotra Kucharczyka, którzy pilnie potrzebują tego drogocennego leku.
Krew popłynęła dla Mateuszka (ZDJĘCIA)
Podzielili się bezcennym lekiem. Akcja krwiodawstwa odbyła się w niedzielę, 8 maja w GOKiS w Moszczenicy. Krew zbierana była dla 6-letniego Mateuszka.
Będzie okazja, aby podzielić się cennym lekiem
W niedzielę, 8 maja, odbędzie się zbiórka krwi w Moszczenicy. Na krwiodawców będzie czekała niespodzianka.
W Wolborzu oddają krew dla Ukrainy
Stowarzyszenie GHE im. płk Janusza Maleszewskiego zaprasza na kolejną akcję poboru krwi #WolbórzRatujeŻycie - już 27 marca 2022 roku, początek od godz. 09.30. Krwiodawcy zgromadzą się tradycyjnie w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5.
28.02.2022 10:23
Oddają krew dla Ukrainy
Stacje krwiodawstwa w całym kraju przeżywają duże oblężenie. Na podzielenie się drogocennym lekiem decydują się nie tylko Polacy. Wielu krwiodawców chce w ten sposób wesprzeć potrzebujących za naszą wschodnią granicą, w ukraińskich miastach oraz przybywających do Polski.
Oddali krew. Kolejny imponujący wynik!
Zarząd Klubu HDK PCK z Moszczenicy zorganizował pierwszą w tym roku akcję krwiodawstwa. W niedzielę (20.02.2022) zarejestrowało się do udziału w niej 76 ochotników, a ostatecznie pozyskano ponad 28 litrów krwi!
06.02.2022 10:09
Warto się dzielić!
Krew jest bezcennym lekiem, którego nie da się wytworzyć syntetyczne. Dlatego tak ważne są zbiórki tego cennego płynu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat