Advertisement

Artykuły do tagu: krew

20.03.2023 10:44
Krwiodawcy pokazali moc!
Aż 31,5 litra krwi oddali krwiodawcy podczas kolejnej zbiórki, zorganizowanej w Moszczenicy. Tym razem zorganizowano ją z myślą o potrzebującej 9-letniej Matyldzie Grochal, córki jednej z łódzkich policjantek, zmagającej się z ostrą białaczką limfoblastyczną.
Będą zbierać krew dla Matyldy
Klub Honorowych Dawców Krwi - PCK w Moszczenicy zaprasza do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w Moszczenicy w siedzibie klubu "Tętniące Dobro", przy ul. Piotrkowskiej 13 w Moszczenicy. Tym razem zostanie ona przeznaczona dla małej Matyldy, która potrzebuje pilnej pomocy. Wszystko to w najbliższą niedzielę (19.03.2023)
Walentynkowo podzielili się krwią
Aż 34 litry krwi oddano w trakcie walentynkowej zbiórki, którą zorganizowało Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Ten cenny płyn oddało 75 osób.
05.02.2023 10:32
Dadzą impuls dla serca
Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim i piotrkowskie stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "KRWINKA" zapraszają do oddawania krwi. Wspólnie zorganizują akcję, na którą - już w walentynki - zapraszają wszystkich krwiodawców.
Pomaganie mają
Prawie 15 litrów krwi udało się zebrać w trakcie zbiórki zorganizowanej w Piotrkowie z okazji 31. Finału WOŚP. Pracownicy punktu pobrań, mieszczącego się przy ulicy Słowackiego, mieli pełne ręce pracy.
Znów chcą ratować życie
Przed nami pierwsza w tym roku akcja cyklu #WolbórzRatujeŻycie. Drogocennym darem, jakim jest krew, będzie można się podzielić w niedzielę (29.01.2023), a organizatorzy poinformowali, że tym razem zbiórka będzie dedykowana dla druha OSP, Arkadiusza Biadunia.
Zbiórka krwi w Gorzkowicach
Nadarza się kolejna okazja, aby podzielić się najcenniejszym darem - krwią. Już w weekend odbędzie się kolejna zbiórka, tym razem w Gorzkowicach.
Oddaj krew i odbierz choinkę
Lasy Państwowe już po raz kolejny organizują akcję "Choinka za życie". Jej celem jest wsparcie banków krwi w całej Polsce. Tego dnia także w województwie łódzkim będzie można oddać krew, a w zamian otrzymać piękne drzewko, które będzie ozdobą domu na święta.
29.11.2022 14:20
Andrzejkowo oddali krew
Prawie osiemnaście litrów krwi zebrano podczas andrzejkowej akcji zbiórki krwi, która we wtorkowe przedpołudnie odbyła się w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.
Zbiórka krwi na andrzejki
W wyjątkowy i niezwykle pożyteczny sposób można spędzić wtorkowy poranek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika. Tego dnia placówka organizuje zbiórkę krwi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat