Artykuły do tagu: Pomoc

Chcesz pomóc? Chodź na spacer!
Komitet Społeczny Pomagamy Łukaszowi i wolontariat ze Szkoły Podstawowej w Srocku zachęcają do udziału w charytatywnym spacerze. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla Łukasza, który został poszkodowany w wypadku drogowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę.
Piotrkowianie mają problem z wnioskiem o dodatek osłonowy
Piotrkowianie składają wnioski o dodatek osłonowy. Dotychczas pobrano ich ponad 3000, a złożono ponad 700. Wypełnienie 10-stronicowego druku sprawia niektórym duże problemy. Z pomocą przychodzą pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.
Co zrobić, gdy potrącimy zwierzę?
Co zrobić, gdy doszło do wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia? Przede wszystkim nie udzielajmy im pomocy na własną rękę - apelują leśnicy.
Masz pytanie dotyczące Polskiego Ładu? Zadzwoń
Na pytania dotyczące zasad rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników, odpowiedzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Uratowali tysiąc zwierząt
W ciągu ostatniego roku w Leśnym Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt w Kole uratowano blisko 1000 zwierzęcych istnień. A na tym nie koniec sukcesów Nadleśnictwa Piotrków w ostatnich dwunastu miesiącach.
Bezpieczne święta. Sprawdź, gdzie znajdziesz pomoc medyczną
Podróż do rodziny, spotkania z bliskimi lub wyjazd na narty – to plany wielu z nas na najbliższe dni. Co zrobić, gdy niespodziewanie pojawi się infekcja, ból zęba lub nagle będziemy potrzebować pomocy medycznej? O szczegółach przeczytasz w poradniku Narodowego Funduszu Zdrowia.
Świąteczne dary dla Pogotowia Opiekuńczego od Widzewiaków z Wysp Brytyjskich
Ponad 1000 km drogi przebyły dary i prezenty świąteczne dla podopiecznych piotrkowskiego Pogotowia Opiekuńczego. Bożonarodzeniową zbiórkę na rzecz trzech tego typu placówek w kraju zorganizowała grupa „Widzewska Emigracja”, zrzeszająca fanów łódzkiej drużyny mieszkających na Wyspach Brytyjskich, wśród których nie brakuje także osób pochodzących z naszego miasta i regionu.
600 złotych podwyżki domagają się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, którzy we wtorek zorganizowali strajk ostrzegawczy. Dyrekcja Ośrodka oraz Urząd Miasta przerzucają się nawzajem odpowiedzialnością za brak podwyżek.
Za nami Weekend cudów. Wielki finał
W weekend odbył się wielki finał tegorocznej Szlachetnej Paczki. W Piotrkowie, tak jak i w wielu innych miastach, zbierano prezenty dla potrzebujących pomocy. W poniedziałek na antenie radia Strefa FM piotrkowscy wolontariusze podsumowali tegoroczną edycję akcji.
Piotrkowianie przygotowali
Piotrkowski sztab "Szlachetnej Paczki" od sobotniego poranka (11.12) przyjmuje świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z miasta i regionu. Pomoc trafi do 43 rodzin, a w sprawnym doręczaniu paczek pomaga 22 wolontariuszy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat