Artykuły do tagu: Orkiestra

Koncert karnawałowy w przebojowym klimacie
Spragnieni karnawałowych emocji? Znajdziecie je w Sulejowie. Tamtejszy Miejski Ośrodek Kultury oraz burmistrz miasta Wojciech Ostrowski zapraszają na "Koncert Karnawałowy w Dwóch Odsłonach".
Moszczenica i Wola Krzysztoporska zagrały razem [ZDJĘCIA]
Moszczenicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbierał blisko 45 tysięcy złotych - kwotę 35 388,33 zł uzbierano w gminie Moszczenica, a 9546,61 zł przekazała Wola Krzysztoporska.
W Focus Mall gra WOŚP! (ZDJĘCIA)
Moc atrakcji czeka w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Mieszkańcy regionu tłumnie ruszyli, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Już w niedzielę gra WOŚP. Sprawdźcie, co będzie się działo w Piotrkowie i regionie!
Morsowanie, biegi, koncerty, licytacje, pokazy artystyczne, akcja krwiodawstwa i wiele innych - niedziela w Piotrkowie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Sprawdziliśmy, co będzie się działo podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Piotrkowscy wolontariusze już z puszkami!
Wolontariusze z Piotrkowa odebrali w środę puszki, do których zbierać będą pieniądze w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zagrają z WOŚP. Przyjdź i oddaj krew
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Piotrkowie to także akcja krwiodawstwa. Tym najcenniejszym darem będzie można podzielić się już w niedzielę w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Słowackiego 74.
Znamy gwiazdę tegorocznego finału WOŚP w Piotrkowie
C-Bool będzie gwiazdą tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie. Koncert odbędzie się na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Właśnie tam znajdzie się scena główna tegorocznego wydarzenia.
Z piotrkowskich obchodów Barbórki zostały tylko wspomnienia
Uroczyste msze święte, pochody przez miasto w okolicznościowych strojach, dźwięki orkiestry dętej, poczty sztandarowe, odznaczenia dla zasłużonych, spotkania pracowników w bardzo licznym gronie i niepowtarzalnej atmosferze. Tak kiedyś obchodzono w Dzień Górnika w FMG „Pioma” w Piotrkowie Trybunalskim. Dziś pozostała tylko tęsknota za utraconymi barbórkowymi tradycjami i wspomnienie dawnej świetności Fabryki Maszyn Górniczych.
Jubileusz Młodzieżowej Orkiestry Dętej
Dźwięk trąbek, klarnetów, saksofonów i bębnów zabrzmiał w sobotni (18.11.2023) wieczór w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy. Swój Jubileusz 20-lecia działalności świętowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica. Słowa piosenki „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” oddają to, co działo się podczas uroczystości. B
Wyjątkowy koncert i odznaczenie
W Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbył się koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Muzyka uświetniła w ten sposób podsumowanie projektu Rowerowy Rajd Modrzewskiego z okazji 750-lecia nadania Wolborzowi praw miejskich. Nie obyło się też bez indywidualnych wyróżnień.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat