Artykuły do tagu: Patryk Wysmyk

Patryk ma pieniądze na dalsze leczenie!
Ogrom ludzi o dobrych sercach znów sprawił cud. Kolejna zbiórka na leczenie dla Patryka Wysmyka z Piotrkowa zakończyła się sukcesem. Dzięki temu nastolatek ma szanse na pokonanie raka, który już po raz czwarty zaatakował jego organizm.
Nowotwór nie odpuszcza! Patryk znów musi walczyć
Wydawało się, że ta historia ma wszystko, aby już dawno skończyć się szczęśliwie. Walczący z nowotworem Patryk Wysmyk z Piotrkowa szczęśliwie przeszedł operację. Przy wsparciu wielu dobrych ludzi, udało się zebrać środki na dalsze leczenie. Niestety nowotwór nie chce odpuścić. Leczenie trzeba wydłużyć, a na to potrzebne są ogromne pieniądze.
Karnawałowa zabawa dla Patryka
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się zabawa karnawałowa dla Patryka Wysmyka. W Ośrodku Wypoczynkowym Dresso w Sulejowie przygotowano mnóstwo atrakcji.
Wolontariusze świętowali ogromny sukces
Sukcesem zakończyła się w poniedziałek zbiórka na leczenie chorego na neuroblastomę Patryka Wysmyka. Udało się zebrać ponad 2 miliony złotych. Dzięki tej olbrzymiej sumie nastolatek z Piotrkowa będzie mógł walczyć o swoje zdrowie i życie. Radości i wzruszenia nie kryli piotrkowscy wolontariusze zaangażowani w pomoc i spontanicznie zebrali się, aby świętować powodzenie tej zbiórki.
Wyjątkowy gość z wizytą u Patryka
Do niezwykłego spotkania doszło w poniedziałek w Barcelonie. Z przechodzącym terapię w tamtejszej klinice Patrykiem Wysmykiem spotkał się Robert Lewandowski, idol dzieci i nastolatków na całym świecie i najlepszy polski piłkarz.
Patryk rozpoczyna kolejny etap leczenia. Wciąż potrzeba ogromnych pieniędzy
Patryk Wysmyk, nastolatek z Piotrkowa, który walczy z neuroblastomą, rozpoczyna kolejny etap walki o zdrowie i życie. Chłopiec jest już po operacji, teraz czas na kolejną odsłonę
Wigilia z Serca na rzecz Patryka Wysmyka
Kilkaset osób odwiedziło w sobotnie popołudnie szkołę podstawową we Włodzimierzowie, gdzie odbyła się 6. Wigilia z Serca. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Patryka Wysmyka, który zmaga się z nawrotem choroby nowotworowej.
Maluch „Irek” do wylicytowania dla Patryka [ZDJĘCIA]
To niezwykła gratka dla fanów motoryzacji i zabytkowych samochodów. Na licytację trafił właśnie legendarny polski Fiat 126p 650. Pieniądze z licytacji będą przeznaczone na leczenie Patryka Wysmyka.
24.11.2022 09:16
Zagrają dla Patryka
Już w sobotę (26.11.2022) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się Koncert Andrzejkowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Patryka Wysmyka. W czasie wydarzenia prowadzona będzie przez Stowarzyszenie HARC, zbiórka pieniędzy na rzecz chłopca.
Patryk po operacji, guz wycięty
Kolejna wielka bitwa Patryka Wysmyka wygrana. W poniedziałek odbyła się operacja nastolatka z Piotrkowa. Jak przekazał ojciec chłopca, guz został wycięty.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat