Advertisement

Artykuły do tagu: akcja

Piotrków zagrał dla WOŚP. Wolontariusze kwestowali na ulicach miasta
Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Młodzi ludzie mogli dłużej pospać bądź posiedzieć przed komputerem, ale zdecydowali się wspomóc akcję.
Czworonożny ratownik wspiera pracę ratowników piotrkowskiego WOPR
Foster ma 7 lat. To nowofunland. Rasa ta zaliczana jest do grupy molosów w typie górskim i została wyhodowana na Nowej Fundlandii w Kanadzie, stąd jej nazwa. Początkowo użytkowana była przez rybaków jako pies pociągowy. Współcześnie często są to psy ratownicze. Potocznie nazywane są wodołazami.
Strażacy mają nowy wóz
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim zyskała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Strażacy podkreślają, że pojazd będzie stanowił istotne wsparcie w ich codziennej pracy. Nowy samochód zastąpił wysłużone renault. Na jego zakup złożyło się wiele samorządów i instytucji.
Zima wróciła, trudne warunki na drogach [ZDJĘCIA]
Prognozy meteorologów się sprawdziły. W nocy do Piotrkowa znów zawitała zima. Padający śnieg spowodował trudne warunki na drogach. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.
IPN: Zapalmy światło wolności
13 grudnia to jedna z najtragiczniejszych dat w najnowszej historii Polski. Tego dnia 1981 roku wprowadzono w naszym kraju stan wojenny. W kolejną rocznicę tego wydarzenia Instytut Pamięci Narodowej zachęca do udziału w akcji „Zapal Światło Wolności". Aby się przyłączyć wystarczy zapalić świeczkę.
Notariusz odpowie na nurtujące pytania
Z porad notariuszy będzie można skorzystać w sobotę, 26 listopada. Osoby zainteresowane bezpłatnie uzyskają informacje prawne - telefonicznie, na Messengerze oraz podczas streamingu na facebookowym profilu "Porozmawiaj z notariuszem". Akcja jest organizowana w związku z Dniem Otwartym Notariatu i odbywa się pod hasłem "Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu". Z porad będzie można skorzystać w godz. od 10.00 do 16.00.
Zima nie zaskoczyła drogowców
Zima po raz pierwszy w tym sezonie zaatakowała w czwartkową noc. Tym razem jednak pierwsze śniegi w Piotrkowie nie zaskoczyły drogowców. Jak informują nasi czytelnicy, od wczesnych godzin porannych na ulicach można było spotkać pługi i piaskarki.
12.11.2022 21:42
Pożar w Piotrkowie
Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada, po godzinie 19.00, przy ulicy Słowackiego.
Posadzili dwa tysiące drzew
Uczniowie z piotrkowskich szkół średnich wzięli udział w akcji sadzenia drzew zorganizowanej przez galerię Focus Mall, Nadleśnictwo Piotrków oraz organizację Dotlenieni.org.
Dzisiaj bezpłatnie sprawdzisz światła
W ramach kampanii pn. „Twoje Światła- Nasze Bezpieczeństwo” na wybranych stacjach, już dzisiaj kierowcy mają możliwość bezpłatnego sprawdzenia oraz ustawienia oświetlenia w pojeździe. Kampania ma na celu uświadamianie kierowców jakie znaczenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym ma dobre ustawienie świateł.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat