Piotrkowski Sztab WOŚP 3657 przedstawił wyniki zbiórki

Sobota, 30 marca 20243
Wynik 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce to ponad 281 milionów złotych! Piotrkowski sztab nr 3657 przedstawił w piątek (29.03) swoje wyniki.

Ładuję galerię...

Największy piotrkowski sztab zebrał łącznie 412 625,37 złotych. To kwota zsumowana ze zbiórek m.in. wolontariuszy podczas finału 28 stycznia, stacjonarnych skarbonek rozlokowanych w sklepach i punktach usługowych w Piotrkowie, wpłat sponsorów a także aukcji internetowych.

Nasz sztab miał okrągłe 1000 puszek, 120 puszek mieliśmy w instytucjach i firmach, pozostałe otrzymali wolontariusze podczas finału. 28 stycznia podczas kwesty zebraliśmy 284 tysiące złotych. Z roku na rok przybywa nam firm i szkół, które z nami grają. Mieliśmy o połowę mniej internetowych aukcji, lecz zebraliśmy więcej pieniędzy niemal 32 tysiące złotych. Coraz większą popularnością cieszą się eskrbonki, suma wpłat na nie to 11 tysięcy złotych. Dziękuje wszystkim zaangażowanym mieszkańcom miasta i Powiatu Piotrkowskiego  - mówił Dariusz Cecotka szef sztabu 3657.

W poprzednim roku sztab 3657 zebrał 370 tyś. złotych. w 2024 roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poświęcony był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie "Płuca po pandemii" towarzyszyło hasło "Tu wszystko gra OK!".

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (3)

Szanowni czytelnicy, na czas trwania ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość publikacji komentarzy, możliwość ta powróci po jej zakończeniu. I pamiętaj - 21 kwietnia widzimy się na wyborach! – Redakcja ePiotrkow.pl

Komentowanie zostało wyłączone.
Marlenka ~Marlenka (Gość)30.03.2024 21:27

Czy może ktoś podać ile wynosi średnia na wolontariusza lub jeszcze lepiej ile wynosi średnia stawka na roboczogodzinę pracy wolontariusza- bez takich danych nie mamy porównania jak bardzo rentowne są takie zbiórki

54


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat