Artykuły do tagu: Focus Mall

Walentynki tak jak lubisz w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.
W Focus Mall gra WOŚP! (ZDJĘCIA)
Moc atrakcji czeka w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Mieszkańcy regionu tłumnie ruszyli, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Driftujące gokardy w Focus Mall w Piotrkowie
Crazy Carts, czyli Akademia Driftingu, to zupełna nowość w Piotrkowie Trybunalskim i w okolicach. Ta wyjątkowa forma rozrywki dla dzieci, ale też dla dorosłych, zagościła właśnie w galerii Focus Mall. Na odpowiednio przygotowanym torze można spróbować swoich sił dzięki niewielkim, specjalnie skonstruowanym gokartom przeznaczonym do jazdy w ślizgu.
Wielka akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie!
Już najwyższy czas żeby pomyśleć o tym jak zapakować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie cieszy jak pięknie i pomysłowo opakowany upominek pod pachnącą świątecznie choinką. Warto pomyśleć o tym, żeby planując podarunki przystroić je tak, aby opakowania mogły być łatwo poddane recyclingowi. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 18 do 23 grudnia można wziąć udział w bezpłatnej akcji EKO pakowania prezentów.
Karty podarunkowe na Święta w Focus Mall w Piotrkowie!
Dawanie prezentów na święta Bożego Narodzenia jest trudną sztuką, szczególnie jeśli mamy więcej osób do obdarowania. Nietrafiony upominek to często kłopot zarówno dla tego kto go wręcza jak i dla obdarowanego. Prawie każdemu zdarzyło się ukrywać rozczarowanie, aby nie urazić bliskiej osoby z tego powodu. Najlepszym rozwiązaniem byłby zatem prezent uniwersalny. Czy taki jednak istnieje? Najlepszym rozwiązaniem może okazać się karta podarunkowa, którą można wykorzystać na zakupach w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.
Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie!
6 grudnia w Focus Mall w Piotrkowie rusza interaktywna świąteczna misja, która przeniesie całe rodziny do krainy Mikołaja w towarzystwie Elfów. Ponadto wybrać się na kreatywne spotkanie w Pracowni Plastycznej i do świątecznego escape roomu na żywo! Na odwiedzających będą czekać także słodkości i drobne upominki od Mikołaja oraz dodatkowe punkty w aplikacji SPOT, które można wymienić na nagrody.
Wiele nowości Focus Mall w Piotrkowie!
Nowe otwarcia, remodelingi oraz karty podarunkowe to zmiany jakie pojawiły się w Focus Mall w ostatnich miesiącach. W centrum pojawił się Olimp Store oferujący odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych oraz wyspa Chutorok z tradycyjnymi wschodnimi produktami spożywczymi. Niebawem, w pierwszej połowie grudnia, swoje otwarcie będzie świętował długo oczekiwany salon Medicine. Nową odsłonę swoich sklepów wprowadziły Douglas oraz Martes Sport. Ciekawym rozwiązaniem na zbliżający się okres świąteczny są karty podarunkowe, które mogą być doskonałym prezentem.
Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.
Jesienna Giełda Płyt Winylowych i CD w Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 20-21 października, w Focus Mall w Piotrkowie odbędzie się jesienna edycja Giełda Płyt Winylowych i CD. Po raz kolejny kolekcjonerzy i pasjonaci czarnych krążków, a także wszyscy, którzy chcą poznać historię legendarnych brzmień i odbyć sentymentalną podróż muzyczną, będą mogli wybierać wśród tysięcy tradycyjnych płyt oraz nośników kompaktowych z całego świata.
Wyjątkowe warsztaty z upcyklingu w Focus Mall
W piątek (29.09) odbędą się wyjątkowe ekologiczne warsztaty Focus Mall w Piotrkowie. W centrum handlowym powstanie manufaktura szwalnicza, w której będzie można samodzielnie, z nieużywanych już banerów reklamowych wykroić, a następnie uczestniczyć w szyciu spersonalizowanej torby typu shopperka. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat