Artykuły do tagu: zbiórka

W Wolborzu znów będą pomagać, poprzez oddawanie części siebie. Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się tam już w niedzielę. Każdy, kto chciałby do niej dołączyć, powinien się wybrać do punktu przy ul. Świętokrzyskiej. Tym gestem będzie można wesprzeć 20-letniego Miłosza.
Harcerski piknik rodzinny we Włodzimierzowie
W niedzielę (09.06.2024) na terenie stanicy przy ulicy Łęczyńskiej we Włodzimierzowie spotkali się reprezentanci 37. gromady zuchowej "Wilczki" z Włodzimierzowa, 37. drużyny harcerskiej "Wilki" z Przygłowa oraz ich bliscy. Rodzinny piknik przyciągnął mieszkańców licznymi atrakcjami oraz ciekawą ofertą gastronomiczną przygotowaną przez harcerzy.
Charytatywny piknik dla Patryka
Organizatorzy sobotniego pikniku charytatywnego dla Patryka Kabzińskiego, który odbył przy ulicy Szkolnej 12 w Uszczynie, przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło także koncertów. Gwiazdą pikniku była popularna grupa Skaner.
Charytatywny piknik dla 5-letniego Bruna
Wyjątkowy Dzień Dziecka, który łączyć będzie radość spędzania czasu z rodziną oraz wsparcie dla pięcioletniego Bruna, który walczy z DMD (Dystrofia mięśniowa Duchenne'a) odbędzie się w Moszczenicy. Organizatorzy zapraszają na Charytatywny Piknik Rodzinny i Turniej Siatkówki Amatorskiej.
Parafialny festyn na rzecz potrzebującej piotrkowianki
II Parafialny Festyn Rodzinny odbył się w sobotę na placu przy kaplicy przy ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Podczas wydarzenia można było wesprzeć piotrkowiankę, która potrzebuje zewnętrznej windy.
Sulejowski piknik charytatywny. Pomagają Ani wrócić do zdrowia
Anna Ciszewska z Sulejowa zmaga się z naczyniakiem jamistym w obrębie pnia mózgu. Wolontariusze oraz przyjaciele sulejowianki zorganizowali w sobotę charytatywny piknik połączony ze zbiórką pieniędzy. Szansą na powrót Ani do zdrowia jest bowiem kosztowna operacja w niemieckim Hanowerze.
Kasia Małek prosi o pomoc w walce z chorobą
Kasia Małek jest córką, mamą, babcią. Wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, najbardziej agresywny i niebezpieczny nowotwór mózgu. Tomaszowianka prosi o Państwa pomoc.
Pomagał zawsze i wszystkim. Teraz Mirosław Świech potrzebuje naszego wsparcia!
Ruszyła publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Mirosława Świecha, prezesa stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych wolontariuszy w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim. Przez lata pomagał innym, a teraz to my możemy mu pomóc. Wskutek ciężkiej choroby Mirosław Świech stracił nogę. Zebrane w czasie zbiórki fundusze zostaną przeznaczone na zakup protezy oraz na rehabilitację.
Możesz kupić więcej? Podziel się z potrzebującymi
Będą zbierać najpotrzebniejsze produkty dla najbardziej potrzebujących. Ogólnopolska akcja Banków Żywności zawita w piątek i sobotę (15-16.03.2024) także do Piotrkowa. Warto w tych dniach kupić jeden dodatkowy produkt, który dla kogoś może być bardzo ważny.
Wyjątkowy projekt uczniów I LO w Piotrkowie
Mistrzowie Pythona jest to projekt czwórki przyjaciół, uczniów 1LO w Piotrkowie Trybunalskim, realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, których ma wprowadzić w fascynujący świat programowania.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat