Advertisement

Artykuły do tagu: zbiórka

02.06.2023 11:14
Przyjdź i oddaj krew
Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski przy współpracy z Akademią Piotrkowską organizuje akcję krwiodawstwa. Każdy, kto chciałby się podzielić tym bezcennym lekiem, często potrzebnym do ratowania życia, powinien zarezerwować sobie czas w sobotę (03.06.2023) między 11.00 a 14.00.
Patryk ma pieniądze na dalsze leczenie!
Ogrom ludzi o dobrych sercach znów sprawił cud. Kolejna zbiórka na leczenie dla Patryka Wysmyka z Piotrkowa zakończyła się sukcesem. Dzięki temu nastolatek ma szanse na pokonanie raka, który już po raz czwarty zaatakował jego organizm.
Znów oddadzą krew, bo chcą ratować życie
Już w najbliższą niedzielę (21.05.2023) w Moszczenicy odbędzie się kolejna zbiórka krwi. Poprzednie edycje akcji cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc organizatorzy mają nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Kolejna rozbiórka w Piotrkowie
Kolejny niezamieszkały budynek znika z mapy Piotrkowa. Prace rozbiórkowe we wtorek rozpoczęły się w prywatnej kamienicy przy ul. Polnej 5, znajdującej się naprzeciwko skrzyżowania z ul. Stromą.
Chcą pomóc Kacprowi stanąć na nogi
Zorganizują akcję, by wesprzeć Kacpra, który uległ wypadkowi. Już teraz Klub Motocyklowy Quo Vadis, piotrkowska filia UJK i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie wraz z osiedlem "Południe" zapraszają wszystkich miłośników jednośladów z Piotrkowa i okolic na imprezę inaugurującą sezon motocyklowy, podczas której będzie można wesprzeć absolwenta "Piomy".
Ryk silników wybrzmi, by pomóc Jasiowi
Inauguracja sezonu motocyklowego połączona z akcją charytatywną dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, znanym też jako SMA-1, odbędzie się w niedzielę (16.04.2023) na terenie CH Echo w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie dla siebie ciekawe atrakcję i apelują o wsparcie zbiórki pieniędzy na najdroższy lek świata.
WOŚP zagrała w Piotrkowie rekordowo!
W sali kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste podsumowanie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota łączna, jaką udało się w tym roku zebrać wolontariuszom robi wrażenie.
20.03.2023 10:44
Krwiodawcy pokazali moc!
Aż 31,5 litra krwi oddali krwiodawcy podczas kolejnej zbiórki, zorganizowanej w Moszczenicy. Tym razem zorganizowano ją z myślą o potrzebującej 9-letniej Matyldzie Grochal, córki jednej z łódzkich policjantek, zmagającej się z ostrą białaczką limfoblastyczną.
Zbieranie podpisów na finiszu
Zbieranie podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania prezydenta Piotrkowa jest na finiszu - poinformowali przedstawiciele grupy referendalnej. Udało się zebrać wymaganą liczbę podpisów, a w przyszłym tygodniu listy zostaną przekazane komisarzowi wyborczemu. Na zorganizowanej w niedzielę konferencji prasowej inicjatorzy referendum podsumowali swoje dotychczasowe działania.
Będą zbierać krew dla Matyldy
Klub Honorowych Dawców Krwi - PCK w Moszczenicy zaprasza do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w Moszczenicy w siedzibie klubu "Tętniące Dobro", przy ul. Piotrkowskiej 13 w Moszczenicy. Tym razem zostanie ona przeznaczona dla małej Matyldy, która potrzebuje pilnej pomocy. Wszystko to w najbliższą niedzielę (19.03.2023)
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat