Advertisement

Artykuły do tagu: Przygłów

14.11.2022 11:16
Testowali nowy sprzęt
Druhowie z OSP Przygłów testowali w niedzielę (13.11.2022) na placu przed strażnicą sprzęt pozyskany dzięki dotacji z funduszy wojewódzkich. Przysłuży się on strażakom w ich codziennej pracy, m.in. na łąkach, czy w lasach.
Jedna osoba ranna po zderzeniu osobówek
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 742. Do zdarzenia doszło w piątek (08.07.2022) przed 7.00 pomiędzy Przygłowem a Łęcznem.
Zimowa aura daje się we znaki kierowcom
Niełatwe warunki drogowe, z jakimi przyszło nam się borykać z początkiem kwietnia sprawiają, że gdzieniegdzie dochodzi do kolizji czy wypadków. Śliska czy mokra nawierzchnia wymaga od nas zredukowania swojej prędkości i zmiany stylu jazdy. Niektórzy jednak o tym zapominają.
Trzy samochody zderzyły się w Przygłowie
Tuż przed godziną 8:00 na drodze krajowej nr 12 w Przygłowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego. Przez 1,5 godziny droga była całkowicie zablokowana.
Ukrainka ranna w wypadku na dk12
Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką, do którego doszło we wtorkowy (08.03.2022) wieczór, było powodem zablokowania na kilka godzin drogi krajowej nr 12. Ranna została obywatelka Ukrainy, a na miejscu wypadku pracowały cztery zastępy straży pożarnej, a także pogotowie i policja.
Kolejne zniszczenia. Silny wiatr wciąż groźny
W sobotni (19.02.2022) poranek strażacy ochotnicy z Przygłowa otrzymali wezwanie w związku ze złamanym drzewem. Uniemożliwiało ono poruszanie się pobliską drogą. Druhowie ostrzegają, że aura nadal jest bardzo gwałtowna, więc lepiej pozostać w domach, jeśli tylko mamy taką możliwość.
Luciąża ostrzega, Pilica bezpieczna
Deszczowa aura, jaka od kilku dni panuje w naszym regionie w połączeniu z niedawnymi roztopami sprawiły, że w powiecie piotrkowskim doszło do lokalnych podtopień. Trudna sytuacja dotyczy m.in. mieszkańców Przygłowa w gminie Sulejów. To dlatego, że poziom wody w Luciąży przekroczył stan ostrzegawczy. Wodowskaz na pogłębionej niedawno Pilicy, na tę chwilę (wtorek, 04.01.2021, g. 11.00) nie daje z kolei powodów do niepokoju.
Utrudnienia na DK12 i DK 74
We wtorek i środę (4 i 5 stycznia 2022 r.) na drogach krajowych nr 12 i 74 prowadzone będą tzw. remonty cząstkowe nawierzchni, co będzie się wiązało z pewnymi ograniczeniami w ruchu - informują pracownicy łódzkiego oddziału GDDKiA.
Groźny wypadek w gminie Sulejów
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe (05.11.2021) przedpołudnie w Przygłowie (gm. Sulejów). Nieopodal tamtejszej jednostki OSP zderzyły się ze sobą ciężarówka i samochód osobowy.
Przecinka między Kołem a Przygłowem
Ciężki sprzęt, rębaki, spychacze i piły - taki widok od kilku dni obserwują kierowcy jadący drogą łączącą Koło z Przygłowem w gminie Sulejów. Czy to prace związane z poszerzeniem jezdni?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat