Artykuły do tagu: Utrudnienia

Utrudnienia na S8 w okolicach Piotrkowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że na wtorek (18.01.2022) do południa zaplanowano prace na trasie S8. Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu.
Nie wyhamował i uderzył
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę około 12:30 na ulicy Żelaznej w Piotrowie.
Utrudnienia na DK12 i DK 74
We wtorek i środę (4 i 5 stycznia 2022 r.) na drogach krajowych nr 12 i 74 prowadzone będą tzw. remonty cząstkowe nawierzchni, co będzie się wiązało z pewnymi ograniczeniami w ruchu - informują pracownicy łódzkiego oddziału GDDKiA.
Szybciej przejedziemy autostradą A1
Kolejne zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców na odcinku autostrady A1 między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód a Piotrków Trybunalski Południe. Ma to związek z ostatecznym wprowadzeniem ruchu na całej szerokości jezdni zachodniej na długości ok. 4 kilometrów.
Dwa samochody zderzyły się na ruchliwym skrzyżowaniu
W przedświąteczny czwartek w godzinach popołudniowych, na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i alei Concordii w Piotrkowie zderzyły się dwa samochody. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł obrażeń, ale skutki kolizji odczuli inni kierowcy.
21.12.2021 13:44
Będą utrudnienia na A1
Zakończył się kolejny etap prac na budowanej autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa. Zmiany spowodują utrudnienia w ruchu, a nawet czasowe zamknięcie autostrady.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu. Droga była całkowicie zablokowana!
W czwartek około godziny 21:00 doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia na ulicy Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie, która stanowi fragment drogi krajowej 91 prowadzącej do Rozprzy.
Wypadek w centrum Piotrkowa. Jedna osoba w szpitalu
W godzinach popołudniowych doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i alei Armii Krajowej w Piotrkowie.
13.12.2021 17:02
Kolejne zmiany na A1
W związku z kolejnym etapem prac na odcinku autostrady A1 (Tuszyn – Piotrków Trybunalski) od wtorku (14.12.2021) kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian w organizacji ruchu. Na jezdni zachodniej (przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód – jadąc od strony Łodzi) rozpoczyna się demontaż tzw. separatorów, czyli barier oddzielających pasy ruchu.
03.12.2021 07:36
Dachowanie na S8
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku (02.12.2021) na piątek (03.12.2021) na trasie S8 . W Wolborzu dachował samochód osobowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat