Advertisement

Artykuły do tagu: Utrudnienia

Prokurator wejdzie na DK12. Droga będzie zamknięta
W najbliższą środę (30.11.2022) od 11.00 do około 13.00, zamknięta będzie droga krajowa nr 12/91 między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Północ. Ma to związek z przeprowadzanym w Karlinie tzw. eksperymentem procesowym z udziałem Prokuratora Rejonowego z Piotrkowa Trybunalskiego.
Megamaszyna opuściła nasz region (FILMY)
Olbrzymie wiertło, które będzie wykorzystane do wydrążenia tunelu na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Babica w woj. podkarpackim opuściła już powiat piotrkowski. Po dziennej pauzie w gminie Wolbórz pojazdy transportujące TBM (ang. Tunnel Boring Machine) w środowy (17.11.2022) wieczór ruszyły w dalszą drogę.
15.11.2022 07:29
Kolos  zablokuje ruch
Trwa transport maszyny TBM, która ma wydrążyć tunel na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Babica (woj. podkarpackie). Jej poszczególne elementy są już w drodze na miejsce. Nocny przejazd przez nasz region spowoduje całkowite zablokowanie autostrady A1 i trasy S8.
Zderzenie na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Kolejne zdarzenie przy skrzyżowaniu alei Sikorskiego oraz Concordii. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałkowe popołudnie.
Znamy datę rozpoczęcia remontu SP12
Remont budynków Szkoły Podstawowej nr 12 coraz bliżej. Prace wystartują 21 listopada i to właśnie od tego dnia uczniowie rozpoczną naukę w wyznaczonych i przygotowanych dla nich miejscach.
Bardzo mglisty poranek. Uważajcie na drogach
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu, a to za sprawą mgły. Warto więc nieco wcześniej zaplanować wyjazd na cmentarz, aby uniknąć pośpiechu i dostosować prędkość pojazdu do warunków na drodze.
W czwartek utrudnienia w Poniatowie. Będzie naprawiana nawierzchnia
W związku z pilną potrzebą naprawy nawierzchni na DK12 w Poniatowie (404 km trasy), na wysokości skrzyżowania, 20 października przeprowadzone zostaną niezbędne prace. Będą one polegały na usunięciu (sfrezowaniu) uszkodzonych fragmentów nawierzchni i ułożeniu nowej.
Jedziesz do Łodzi? Przygotuj się na utrudnienia
W czwartek (20.10.2022) w ciągu dnia kierowcy poruszający się autostradą A1 z Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Łodzi będą musieli liczyć się z utrudnieniami.
Łatwiej przejedziecie główną drogą miasta
Jedno z dwóch rond, które miały zostać oddane do użytku w tym roku w Wolborzu, jest już gotowe. Mowa o zmodernizowanym skrzyżowaniu ulic Modrzewskiego z Polną i Sportową. Teraz rozpocznie się budowanie drugiego, przy kolegiacie wolborskiej.
Uważajcie na ul. Partyzantów
Na ul. Partyzantów trwa budowa kanalizacji deszczowej. Prace spowodowały wyłącznie jednego pasa ruchu. Droga jest przejezdna, ale należy liczyć się z utrudnieniami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat