Advertisement

Artykuły do tagu: Policja

Uderzył w auto stojące na poboczu
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Dobryszyce w powiecie radomszczańskim. Kierujący oplem vectra zbyt późno zauważył, że na poboczu stoi zaparkowany pojazd. Efektem nieuwagi było najechanie na tył stojącego chevroleta ventura, którym podróżowało łącznie 6 osób. Jedna z nich z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
19-latka z
O tym, z jakimi konsekwencjami może spotkać się kierowca lekceważący przepisy ruchu drogowego, tym razem przekonała się 19-latka, która na drodze z ograniczeniem do 50 km/h pędziła hyundaiem z prędkością 130 km/h. Straciła uprawnienia do kierowania na 3 miesiące i otrzymała 2500 złotych mandatu oraz 15 punktów karnych.
przedwczoraj, 13:24
Kto zabrał misia?
Kto zabrał misia - to tytuł pogadanki, jaką piotrkowscy policjanci przeprowadzili z najmłodszymi w jednym z piotrkowskich przedszkoli. Funkcjonariusze drogówki rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a policjantka z wydziału dochodzeniowo – śledczego w zainscenizowanej historii o kradzieży misia przybliżyła milusińskim pracę technika kryminalistyki.
Pijany wiózł 4-latkę. Dostał 35 punktów i stracił prawo jazdy
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca opla, którego zatrzymali opoczyńscy policjanci. Mężczyzna przekroczył prędkość prowadząc samochód, w którym wiózł swoją 4-letnią córkę. Sprawa trafiła pod ocenę sądu.
Wpadł na kradzieży, bo wrócił po rower
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower, pozostawiony przez właściciela przy galerii w Piotrkowie Trybunalskim. 22-latek wpadł, gdy wrócił na miejsce przestępstwa aby odebrać własny rower. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży.
Uwaga! Oszuści znaleźli nową metodę
Zło nie śpi. Oszuści znaleźli kolejny sposób na wyłudzenia danych osobowych. Mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej otrzymują telefony od rzekomych pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej , którzy oferują pomoc przy złożeniu wniosków o dodatek węglowy.
Zlikwidowali nielegalne składowisko toksycznych odpadów
Policjanci z Opoczna, zatrzymali trzy osoby, podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, trudniącej się obrotem nielegalnych, toksycznych odpadów. Wszyscy zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Odzyskali skradzione mitsubishi
Piotrkowscy policjanci, współpracując z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz z policjantami z wołomińskiej jednostki odzyskali skradzione mitsubishi. Pojazd był ukryty na jednej z posesji w powiecie wołomińskim. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę.
W dniu odblasków - świeć przykładem
1 października 2022 roku policjanci garnizonu łódzkiego rozpoczęli akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „Świeć Przykładem” Tego dnia przypada również Międzynarodowy Dzień Seniora, a także „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”.
Wpadł na barierkę na prostej drodze. Był kompletnie pijany [ZDJĘCIA]
"Dwie osoby, które były w tym aucie były kompletnie pijane. Jak szły do samochodu, to ledwo trzymały się na nogach" - tak przebieg wypadku, do którego doszło wczesnym piątkowym popołudniem relacjonuje jeden ze świadków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat