Artykuły do tagu: Policja

Środkiem ulicy z trzema promilami
W środę o godz. 14:00 policjanci z piotrkowskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że w Rozprzy środkiem drogi miał poruszać się pijany rowerzysta. Funkcjonariusze namierzyli cyklistę, u którego badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu we krwi.
Chcieli ukraść quada, spłoszyła ich gospodyni
Bełchatowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o próbę włamania. Spłoszeni przez czujną właścicielkę posesji, uciekli porzucając swój łup. Pokrzywdzona rozpoznała sprawców i wskazała mundurowym ich miejsce zamieszkania. 47-latka oraz jej 36-letni partner odpowiedzą za usiłowanie kradzieży w włamaniem.
Dachowanie w gminie Gorzkowice
Śliska nawierzchnia, niezachowanie ostrożności czy nadmierna prędkość mogą skutkować niebezpiecznymi zdarzeniami drogowymi. O tym przekonała się uczestniczka kolizji drogowej, do której doszło w Sobakowie, w gminie Gorzkowice.
Zniszczone samochody i wysoki mandat dla 53-latki
Śliska nawierzchnia drogi, nadmierna prędkość, chwila nieuwagi doprowadziły do kolizji drogowej daewoo i suzuki. - Kierowco, zwolnij i dojedź szczęśliwie do celu! - apelują policjanci.
18.01.2022 07:15
115 km/h po Sulejowskiej
To był nie lada wyczyn młodego kierowcy z Piotrkowa. Niestety zalicza się on raczej do kategorii niezbyt chlubnych osiągnięć. W niedzielę (16.01.2022) wieczorem 18-latek z Piotrkowa, który prawo jazdy ma zaledwie od dwóch miesięcy, pędził ul. Sulejowską z prędkością 115 km/h.
Zderzenie Citroenów w al. Concordii. Dwie osoby w szpitalu
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowy doszło na skrzyżowaniu al. Concordii z ul. Dmowskiego. Na miejscu tworzą niewielkie korki.
Nowy samochód dla policji
Nowy samochód współfinansowany przez gminę Wola Krzysztoporska zasilił flotę piotrkowskiej policji. Radiowóz będzie wykorzystywany do poprawy bezpieczeństwa właśnie w tej gminie.
Usuwali skutki nawałnicy
Około południa nad Piotrkowem Trybunalskim i powiatem piotrkowskim przeszła burza śnieżna, która na kilkanaście minut sparaliżowała życie w mieście i regionie. Później za oknem świeciło piękne słońce, ale skutki kilkunastominutowego załamania pogody usuwane były przez wiele godzin.
Wezwał policję, a sam był poszukiwany
Takiej interwencji na pewno nie spodziewali się piotrkowscy policjanci. Pojechali do pizzerii na wezwanie gościa, którego wyproszono z lokalu. Na miejscu okazało się, że zgłaszający... sam jest poszukiwany przez policję.
Nie wyhamował i uderzył
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę około 12:30 na ulicy Żelaznej w Piotrowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat