Artykuły do tagu: Kolizja

Groźne zderzenie dwóch mazd
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych na ulicy Konopnickiej w Milejowie.
Groźne zderzenie na A1. Rozszczelniona cysterna [AKTUALIZACJA]
W środę w godzinach popołudniowych na autostradzie A1 doszło do bardzo poważnej kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Ze względu na rozszczelniony zbiornik cysterny trasa była zablokowana. Przed godz. 20:00 ruch na autostradzie został udrożniony na obu pasach.
Trzy samochody zderzyły się krajowej
Przed godziną 15:00 trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Piotrkowem a Kamieńskiem. Kolizja spowodowała spore utrudnienia w ruchu.
Kolizja w poblizu piotrkowskiego więzienia
Dwa samochody osobowe zostały uszkodzone w wyniku zdarzenia drogowego do jakiego doszło w czwartkowy poranek na ul. Wroniej.
Pijany spowodował kolizję
Wczoraj na portalu poinformowaliśmy o kolizji z udziałem trzech pojazdów. Okazało się, że wprowadziliśmy naszych czytelników w błąd podając niesprawdzone informacje. Sprawcą kolizji okazał się nietrzeźwy 62-latek, który bojąc się odpowiedzialności, uciekł z miejsca wypadku.
16.11.2021 15:18
TiR uderzył w barierki
Tuż przed węzłem Piotrków Trybunalski Południe na autostradzie A1 samochód ciężarowy uderzył w bariery. Prawy pas autostrady w kierunku Katowic jest zablokowany.
Autobus MZK zderzył się z osobówką
Do kolizji z z udziałem autobusu piotrkowskiego MZK oraz samochodu osobowego doszło we wtorek rano na ul. Sulejowskiej.
Groźna kolizja na „dwupasmówce”
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza w Piotrkowie.
Zderzenie TIRów na A1. [AKTUALIZACJA]
W miejscowości Wroników na autostradzie A1 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Zablokowany był prawy pas ruchu w kierunku na Gdańsk.
Potrącenie pieszego na Sulejowskiej
Uwaga kierowcy, do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy (08.11.2021) wieczór na ul. Sulejowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat