Artykuły do tagu: Włodzimierzów

Zderzenie ciężarówek w Przygłowie
Kolejne zdarzenie na DK 12 w naszym regionie. Tym razem dwa samochody ciężarowe oraz osobówka zderzyły się w Przygłowie. Do zdarzenia doszło we wtorek w rejonie mostu na Luciąży.
Rozpoczęto budowę kompleksu sportowego we Włodzimierzowie
W miejscu, w którym ma powstać kompleks sportowy we Włodzimierzowie, najpierw budowany jest parking. Obiekt znajdzie się naprzeciwko Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody. Prace mają zostać zakończone jeszcze w przyszłym tygodniu.
Strażacy wezwani do iskrzącego transformatora
Dwa zastępy straży pożarnej zostały wezwane w sobotę nad ranem do iskrzącego się transformatora elektrycznego.
Sulejowskie dożynki we Włodzimierzowie [ZDJĘCIA]
W niedzielę podczas Dożynek i Święta gminy Sulejów mieszkańcy wspólnie podziękowali za tegoroczne plony. Po raz pierwszy dożynki zorganizował Włodzimierzów.
Sulejów zaprasza na dożynki
Przed nami kolejne dożynki w regionie piotrkowskim. Już w najbliższą niedzielę (10.09.23 r.) we Włodzimierzowie odbędą się Dożynki i Święto gminy Sulejów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Papa D.
Będzie remont sali we Włodzimierzowie
Sala gimnastyczna we Włodzimierzowie doczeka się remontu. W środę w placówce podpisano umowę o dofinansowanie prac, a głównym elementem modernizacji będzie wymiana posadzki.
Strażacy gasili samochód
Strażacy z Przygłowa i Piotrkowa interweniowali we wtorkowe popołudnie we Włodzimierzowie. Na ulicy Kasztanowej doszło do pożaru samochodu osobowego, którym podróżowały dwie osoby.
Armia dzielnej wojowniczki znów się jednoczy
Rodzinny piknik charytatywny dla Marysi Dzielnej Wojowniczki odbędzie się w sobotę (30.07.2022) we Włodzimierzowie (gm. Aleksandrów). Miejscem spotkania będzie stanica harcerska Karczunek. Korzystając z licznych atrakcji, będzie można wesprzeć 12-letnią Marysię, która zmaga się z dziecięcym czterokończynowym porażeniem mózgowym.
Śmiertelne potrącenie w gminie Sulejów [AKTUALIZACJA]
Do tragicznego wypadku doszło w sobotni (20.11.2021) wieczór we Włodzimierzowie. Wskutek potrącenia, zmarł mieszkaniec powiatu piotrkowskiego.
Koło Gospodyń Wiejskich także we Włodzimierzowie
Gmina Sulejów może poszczycić się nowym Kołem Gospodyń Wiejskich. KGW zostało utworzone we Włodzimierzowie, czyli największym sołectwie na terenie gminy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat