Advertisement

Artykuły do tagu: Samochód

Rozgrzane auto to śmiertelna pułapka!
Wystarczyło niespełna 15 minut aby temperatura w zamkniętym samochodzie przekroczyła 50°C. Pod żadnym pozorem nie wolno w takich warunkach zostawiać dzieci, osób starszych czy zwierząt. Rozgrzany samochód, może okazać się dla nich śmiertelną pułapką.
Toyota uszkodzona przez... spadającą łopatę
Kierowca podróżujący lokalną drogą w miejscowości Bukowiec nad Pilicą, przeżył chwile grozy kiedy tuż pod jego samochód z siewnika spadła źle zabezpieczona łopata. Mężczyzna prowadzący ciągnik rolniczy, który nieprawidłowo zabezpieczył ładunek został ukarany mandatem karnym.
Świece zapłonowe to ważne elementy układu zapłonowego. Jaką pełnią rolę i co zrobić, gdy ulegną awarii?
Układ zapłonowy odpowiada za uruchomienie silnika, zatem jego niesprawność oznacza brak możliwości ruszenia z miejsca. Jednak to nie wszystko. Układ ten pracuje również w czasie jazdy, co czyni go jeszcze ważniejszym. Z czego składa się układ zapłonowy i jaką rolę odgrywają w nim świece zapłonowe? Co zrobić, gdy świece lub inne elementy tego układu ulegną awarii? Odpowiadamy!
Gomulin: Ciągnęli mężczyznę za samochodem 1,5 kilometra
Mrożące krew w żyłach sceny miały mieć miejsce w poniedziałek (23.05.2022) w Gomulinie (gmina Wola Krzysztoporska). Według relacji świadków mężczyzna był tam ciągnięty przez samochód osobowy przez około 1500 metrów.
Dachowanie zakończone w rowie
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę w godzinach wieczornych koło Stobnicy. Na drodze wojewódzkiej nr 742 dachował samochód.
Nowy samochód strażacki dla OSP Bęczkowice
Nowy samochód strażacki trafił do jednostki OSP Bęczkowice. Auto przekazano w użyczenie druhom w Komendzie Miejskiej PSP.
Groźne zderzenie na Sikorskiego w Piotrkowie
Około godziny 11 doszło w Piotrkowie do groźne wyglądającego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się na al. Sikorskiego.
Czy można rozłożyć OC na raty?
Ceny ubezpieczenia samochodu OC są nieco niższe w porównaniu z kwotami obowiązującymi w 2021 roku. Mimo to dla wielu kierowców opłacenie składki jednorazowo wiąże się ze znacznym obciążeniem domowych finansów. To główny powód, dla którego właściciele pojazdów zastanawiają się nad możliwością rozłożenia płatności na raty. Sprawdź, czy istnieje taka opcja.
Zbiórka na terenówkę dla ukraińskiego wojska
Zbiórkę na samochód terenowy dla Ukraińskich Sił Zbrojnych zorganizowało Stowarzyszenie S12 Natychmiast. Walczący o wolność żołnierze potrzebują pojazdów z napędem na cztery koła. Przedstawiciele stowarzyszenia zbierają pieniądze na zakup takiego auta.
Samochód uderzył w powalone drzewo
Silny wiatr, który wieje nad całym krajem, coraz mocniej daje się we znaki. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy we Włodzimierzowie, gdzie na drogę runęło drzewo. W powalony konar wjechał samochód.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat