Advertisement

Artykuły do tagu: Ulica

14 godzin temu, 09:30
Dzieje się na Nowym Świecie
Prace związane z budową ulicy Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim postępują. Operatorzy ciężkich maszyn uwijają się, by prace szły zgodnie z harmonogramem. Ostatnio plac budowy odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak. My zapytaliśmy natomiast jaki jest poziom zaawansowania inwestycji.
Tymczasowa droga na ul. Hortensji
Ulica Hortensji w Piotrkowie zyskała nową nawierzchnię, na razie tymczasową. Została ona wybudowana z kruszywa i umożliwia dojazd do posesji, na których powstaje mini osiedle domów jednorodzinnych.
16.06.2022 08:39
Na 1 Maja praca wre
W Piotrkowie trwają intensywne prace związane z modernizacją ul. 1 Maja. Jeszcze w tym roku droga całkowicie zmieni swój wizerunek.
Dlaczego zamknęli ul. 1 Maja?
W poniedziałkowy poranek zamknięta dla ruchu została ul. 1 Maja. Utrudnienia spowodowane są pracami remontowymi na odcinku od parkingu przy rzece Strawa do ul. Hutniczej.
09.06.2022 06:25
Nowa jezdnia na Targowej
Zakończył się remont ul. Targowej w Piotrkowie. Na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Fabrycznej wymieniona została nawierzchnia jezdni.
W poniedziałek zamkną ulicę Moryca
Skrzyżowanie ulic Moryca i Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie zostanie zamknięte w najbliższy poniedziałek (23 maja) o godzinie 10. Ma to związek z zaplanowanym remontem nawierzchni jezdni.
Będzie przebudowa 1 Maja
Miejscy urzędnicy zapowiadają kolejną przebudowę drogi w Piotrkowie. Jeszcze w tym roku swój wizerunek ma zmienić ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Zygzakiem z promilami po ul. Czarnej
48-letni piotrkowianin z 3 promilami jechał ul. Czarną, ale poruszanie na rowerze sprawiało mu wyraźne problemy. Mężczyzna został złapany przez policjantów i ukarany wysokim mandatem.
06.05.2022 12:09
Przebudują ul. 1 Maja
Władze Piotrkowa szykują przebudowę kolejne drogi. Jeszcze w tym roku przebudowa ma zostać ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Zamknęli ul. Wierzejską w Piotrkowie
Zgodnie z zapowiedziami w czwartek w godzinach porannych zamknięta została ul. Wierzejska w Piotrkowie. Droga ma być nieprzejezdna przez kilka dni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat