Artykuły do tagu: Kara

Sulejowanin ukradł transportera. Najbliższe lata spędzi w więzieniu
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 51-latka, który ukradł VW transportera. Mężczyzna miał również inne przewinienia na swoim koncie. Mieszkaniec Sulejowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W związku z tym, że mężczyzna działał w warunkach recydywy, za popełnione przestępstwa grozi mu 7 i pół roku pozbawienia wolności.
Jechał karawanem, przewożąc trumnę ze zmarłym. Był kompletnie pijany
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zatrzymali nietrzeźwego kierowcę karawanu. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Młodzi karatecy z medalami
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.
Piotrkowscy karatecy z medalami międzynarodowej imprezy
Przedstawiciele klubu UKS Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wzięli udział w 17. edycji Międzynarodowego Turnieju Wratislavia CUP 2024 we Wrocławiu. Do zmagań stanęło blisko 700 zawodników z 30 klubów w Polsce oraz reprezentacje Brazylii, Peru, Włoch, Urugwaju, Macedonii, Czech i Niemiec. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 6 medali.
Jakie są kluczowe różnice pomiędzy poszczególnymi typami karabińczyków?
Karabińczyki to elementy o bardzo szerokim zastosowaniu. Używa się ich przede wszystkim do łączenia lin – zarówno w żeglarstwie czy we wspinaczce, jak i w przemyśle. Do najważniejszych cech karabińczyka należą solidność, kształt i rodzaj zamka. Jakie produkty z tej kategorii są dostępne na rynku i jakie są pomiędzy nimi różnice? Sprawdź!
Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Trzy kolizje na S8 pod Piotrkowem [AKTUALIZACJA]
Do trzech niezależnych od siebie kolizji doszło około godziny 17:00 na trasie S8 pod Piotrkowem. Jezdnia w kierunku Wrocławia jest częściowo zablokowana. Na miejscu pracują służby, a udrożniony został lewy pas.
Piotrkowscy karatecy z medalami
Podopieczni UKS-u Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III Głuchołazy. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 5 medali.
Miały być wakacje, a przez głupi żart są problemy
Nieprzemyślane zachowanie na katowickim lotnisku zakończyło się mandatem i niewpuszczeniem na pokład samolotu. 30-latek z Moszczenicy miał lecieć do Hurghady w Egipcie, jednak podczas odprawy biletowo-bagażowej, mężczyzna powiedział, że w bagażu ma... broń i noże.
Prokuratura zdecydowała. Jest postanowienie o przedstawieniu zarzutu
Piotrkowska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutu kierowcy BMW w sprawie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Niecałe dwa tygodnie temu zginęła tam trzyosobowa rodzina, w tym pięcioletnie dziecko.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat