Artykuły do tagu: Gomulin

20.10.2023 09:12
Maluchy ślubowały
To był bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w ich szkolnej przygodzie. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Gomulinie są już po oficjalnym ślubowaniu.
Kompleks w Gomulinie oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
Boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej, wielofunkcyjne boisko z poliuretanową nawierzchnią, a do tego nowoczesny plac zabaw - tak wygląda nowy sportowo-rekreacyjny kompleks, który powstał przy Szkole Podstawowej w Gomulinie.
16.09.2023 09:55
Powstały nowe boiska
Sportowcy i ci, którzy po prostu lubią ruch, będą mieli doskonałe warunki treningowe. Dwa boiska – wielofunkcyjne i do piłki nożnej, szatnia, rozbudowany plac zabaw - tak wygląda duży, nowoczesny kompleks sportowy, który powstał w Gomulinie.
23.08.2023 18:00
Wypadek w Gomulinie
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w środowe popołudnie na trasie pomiędzy Piotrkowem a Bełchatowem.
10.07.2023 08:07
Powstają nowe boiska
W Gomulinie powstaje kompleks boisk. Wiele wskazuje na to, że prace ukończone zostaną o wiele wcześniej, niż przewiduje termin umowy. Na to liczą
Uczcili wielkie strażackie święto
Gminny Dzień Strażaka połączony z jubileuszem 50-lecia Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Woli Krzysztoporskiej i nadaniem jej sztandaru odbył się w Gomulinie w niedzielę (07.05.2023). Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej, następnie druhowie przemaszerowali w kierunku strażnicy, na placu której zorganizowano część oficjalną.
21.02.2023 09:46
Zapraszają na targi
Gminne Targi Edukacyjne odbędą się na początku marca w Gomulinie. Zaprasza na nie Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Wiewiórowskiego.
Wybudują nowoczesne boiska
W Gomulinie powstanie duży, nowoczesny kompleks sportowy. W październiku gmina rozstrzygnęła przetarg i podpisała umowę na realizację w ej miejscowości zespołu boisk.
Policjanci i uczniowie rozdawali... jabłka i cytryny
Piotrkowscy policjanci wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Gomulinie przeprowadzili działania pn. „Jabłko-cytryna”. Słodkie owoce otrzymywali prawidłowo jadący kierowcy. Niestety nie obyło się też bez kwaśnych min, bo kierowcy którzy jechali z nadmierną prędkością otrzymywali cytryny. Wszystko to w ramach profilaktyki ruchu drogowego.
05.11.2022 19:12
Stulecie KGW Gomulin
Koło Gospodyń Wiejskich w Gomulinie to najstarsze koło działające na terenie gminy Wola Krzysztoporska i trzecie co do stażu w powiecie piotrkowskim. W tym roku KGW Gomulin świętuje stulecie. Z tej okazji w tamtejszej sali OSP zorganizowano wyjątkową uroczystość.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat