Reklama

Artykuły do tagu: samochód

Dachowanie zakończone w rowie
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę w godzinach wieczornych koło Stobnicy. Na drodze wojewódzkiej nr 742 dachował samochód.
Nowy samochód strażacki dla OSP Bęczkowice
Nowy samochód strażacki trafił do jednostki OSP Bęczkowice. Auto przekazano w użyczenie druhom w Komendzie Miejskiej PSP.
Groźne zderzenie na Sikorskiego w Piotrkowie
Około godziny 11 doszło w Piotrkowie do groźne wyglądającego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się na al. Sikorskiego.
Czy można rozłożyć OC na raty?
Ceny ubezpieczenia samochodu OC są nieco niższe w porównaniu z kwotami obowiązującymi w 2021 roku. Mimo to dla wielu kierowców opłacenie składki jednorazowo wiąże się ze znacznym obciążeniem domowych finansów. To główny powód, dla którego właściciele pojazdów zastanawiają się nad możliwością rozłożenia płatności na raty. Sprawdź, czy istnieje taka opcja.
Zbiórka na terenówkę dla ukraińskiego wojska
Zbiórkę na samochód terenowy dla Ukraińskich Sił Zbrojnych zorganizowało Stowarzyszenie S12 Natychmiast. Walczący o wolność żołnierze potrzebują pojazdów z napędem na cztery koła. Przedstawiciele stowarzyszenia zbierają pieniądze na zakup takiego auta.
Samochód uderzył w powalone drzewo
Silny wiatr, który wieje nad całym krajem, coraz mocniej daje się we znaki. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy we Włodzimierzowie, gdzie na drogę runęło drzewo. W powalony konar wjechał samochód.
Piotrków na liście miast, w których OC najbardziej potaniało
W ciągu ostatnich dwóch lat średnie składki OC obniżyły się o ok. 18%. Ceny spadają pomimo pandemii i kryzysu gospodarczego. Jednak nie we wszystkich regionach obniżki są na takim samym poziomie. W Piotrkowie Trybunalskim różnica między średnią składką OC w 2020 roku a tą z 2021 roku wyniosła 5,9%, zapewniając tym samym miastu pozycję w końcowej części zestawienia.
Mądry kierowca przed szkodą. Jak przygotować się na nieprzewidziane?
Zanim wejdziemy do samochodu powinniśmy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu do jazdy, uwzględnieniu własnego stanu psychicznego i fizycznego oraz sprawdzeniu ważnych informacji o trasie, którą mamy do pokonania. Złe samopoczucie, zmęczenie, niewyspanie może wydatnie zmniejszyć bezpieczeństwo na drodze, nasze oraz innych uczestników ruchu. Dlatego przed wyruszeniem w trasę pamiętaj o odpoczynku, przynajmniej krótkiej regeneracji, aby podczas jazdy być w pełni skupionym na sytuacji na drodze.
Piotrków będzie miał elektryczną flotę?
Zakup dwóch elektrycznych samochodów oraz instalacja dwóch stacji ładowania - to kolejne plany miejskich urzędników na inwestycje w ekologiczne środki transportu. Magistrat stara się o pozyskanie dofinansowania.
OSP Majków Mały z nowym pojazdem
Nowy samochód zyskała jednostka OSP Majków Mały. Druhowie otrzymali pojazd dzięki finansowemu wsparciu Samorządu Gminy Grabica.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat