Artykuły do tagu: Zderzenie

Autobus i ciężarówka nie zmieściły się na łuku
W środę (28.02) w Siomkach doszło do niebezpiecznej sytuacji. Pojazd ciężarowy zderzył się z autobusem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.
Kolejne zderzenie przy Lidlu
Skręt do jednego z popularnych marketów w Piotrkowie dla wielu kierowców okazuje się nie lada wyzwaniem.
Wypadek pod Kamocinem. Jedna osoba ranna
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Lubanów w gminie Grabica. Jedna osoba została poszkodowana.
Kolizja na dwunastce w Sulejowie. Jeden samochód dachował
Dwa samochody zderzyły się w sobotnie popołudnie na DK 12 w Sulejowie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł jednak obrażeń.
Prokuratura Krajowa odnosi się do nowych faktów w sprawie wypadku na A1
Sebastian M. z Łodzi, który jest podejrzany o spowodowanie pod Piotrkowem śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 we wrześniu 2023 roku, został zwolniony z ekstradycyjnego aresztu w Dubaju. Informację potwierdziła nam Prokuratura Krajowa. Mężczyzna ma zakaz opuszczania Zjednoczonych Emiratów Arabskich i zatrzymano mu niemiecki paszport (Sebastian M. ma dwa obywatelstwa – przyp. red.).
Wypadek na Miast Partnerskich. Mercedes utknął między barierą a ekranami (ZDJĘCIA)
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Piotrkowie na obwodnicy miast Partnerkich. Osobowy mercedes utknął między barierami a ekranami.
Zarzuty i areszt dla sprawcy wypadku w Rozprzy. Kierował pijany
Tymczasowy areszt oraz prokuratorskie zarzuty dla 38-letniego Łukasza M., który spowodował w minioną niedzielę wypadek na DK 91 w Rozprzy. Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badania krwi wykazały ponad 2 promile alkoholu.
Zderzenie osobówek na Topolowej
W czwartkowe popołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Topolowej z ul. Wysoką i ul. Szymanowskiego w Piotrkowie. Na miejscu pojawiła się jednostka straży pożarnej, pogotowia ratunkowego oraz policji.
Wypadek na DK91. Młoda kobieta w stanie krytycznym
Do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (14.01.2024) na drodze krajowej nr 91 w Rozprzy. Jednym z pojazdów jechała osoba, której funkcje życiowe wskutek wypadku ustały. Niezbędna była szybka pomoc służb ratunkowych. 19-letnia kobieta walczy o życie w szpitalu.
Wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Do groźnego zdarzenia doszło w środę popołudniu na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Krótkiej. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat