Advertisement

Artykuły do tagu: Zderzenie

Opel z powiatu piotrkowskiego zderzył się z Pendolino. Jedna osoba nie żyje
Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Miłogoszczu (woj. zachodniopomorskie) doszło do zderzenia pociągu Pendolino z osobowym oplem. Samochodem podróżowała rodzina z okolic Piotrkowa Trybunalskiego, która spędzała wakacje nad Bałtykiem - podaje portal miastokolobrzeg.pl. Jedna osoba, mimo reanimacji, zginęła.
Zderzenie
Do groźnie wygalającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z AL. 800-lecia i AL. Concordii.
10.07.2022 10:10
Niebezpiecznie na S8
Do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym doszło w nocy z soboty na niedzielę (09-10.07.2022) na ekspresowej "8".
Znów groźnie na drogach. Tym razem na DK 12 w Piotrkowie
Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na DK 12 w Piotrkowie. Na miejscu służby ustalają przebieg wypadku.
Zderzenie na Sienkiewicza
Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło w sobotę około południa na ulicy Sienkiewicza przy skręcie w ulicę Mieszka I w Piotrkowie.
Kolizja ciężarówek w Jarostach
Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło w sobotnie przedpołudnie na DK 12 na wysokości miejscowości Jarosty. Na miejscu tworzyły się niewielkie korki.
Znów śmiertelny wypadek na A1 [AKTUALIZACJA]
Trwa czarna seria na drogach powiatu piotrkowskiego. W piątek (01.07.2022) na autostradzie A1, w okolicach miejscowości Laski doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Droga jest częściowo zablokowana.
Zderzenie trzech ciężarówek na A1
Trzy samochody ciężarowe zderzyły się w środę rano na autostradzie A1 między Radomskiem a Piotrkowem. Jeden z kierowców był nietrzeźwy, a jedna osoba w wyniku tego wypadku została ranna.
Zderzenie osobówek w centrum Piotrkowa (ZDJĘCIA)
Do groźnie wyglądającego zderzenia samochodów osobowych doszło przed godziną dwunastą na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika. Przez kilkadziesiąt minut samochody stały na środku skrzyżowania, przez co ruch był nieco utrudniony.
Zderzenie trzech
Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnego zderzenia samochodów osobowych w Rozprzy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat