Advertisement

Artykuły do tagu: Żwirki

W lipcu pierwszy mecz na nowym boisku przy Żwirki
Dobiegają końca prace przy budowie kompleksu boisk na Żwirki w Piotrkowie. Na budowie pojawili się w czwartek były wicepremier Jarosław Gowin, wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra i prezydent Krzysztof Chojniak.
Inwestycja w ciepło przy ul. Żwirki
Do końca czerwca mają zakończyć się prace przy budowie ciepłociągu w ulicy Żwirki. Nowa instalacja jest już gotowa, do wykonania pozostały jeszcze przyłącza do miejskich budynków. Prace są elementem kilkuletnich działań polegających na restrukturyzacji systemu ciepłowniczego.
Trwa budowa ciepłociągu w ul. Żwirki
Dom Pomocy Społecznej, ZSP nr 1 i zaplecze Stadionu Miejskiego "Concordia" wkrótce zostaną podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej, będą mogli z niej korzystać również mieszkańcy okolicznych posesji.
Końcowy odcinek ul. Żwirki w koszmarnym stanie
Mieszkańcy skarżą się na stan ulicy Żwirki w Piotrkowie, głównie na odcinku za skrzyżowaniem z ul. Południową. Droga od wielu lat nie była tam remontowana. Działu Utrzymania Obiektów Drogowych i Inżynierii Ruchu piotrkowskiego Zarządu Dróg zapowiada przeprowadzenie tam cząstkowego remontu.
Psy zaatakowały młodą sarnę
Strażnicy miejscy, patrolując ulicę Żwirki w Piotrkowie, gdzie często wyrzucane są nielegalnie śmieci, przy końcowym jej odcinku zauważyli leżącą w trawie młodą sarnę i uciekające psy. Na ciele zwierzęcia widoczne były rozległe rany.
Będzie odkryty basen przy Żwirki w Piotrkowie?
Czy przy ulicy Żwirki w Piotrkowie ponownie pojawi się odkryty basen? Władze miasta planują wybudowanie pływalni w miejscu, gdzie kiedyś taki obiekt funkcjonował. Zapowiedział to na antenie Radia Strefa FM Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Piotrków otwiera miejską pasiekę
W najbliższą środę, 24 maja w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się otwarcie pasieki miejskiej, która obecnie składa się z 250 tysięcy pszczół. W przyszłości pszczół może być nawet 300 tys.
Wandalami w parku okazali się studenci
Piotrkowscy policjanci namierzyli i zatrzymali wandali, którzy w ubiegłym tygodniu zniszczyli lampy w parku im. księcia J. Poniatowskiego. Okazali się nimi trzej studenci jednej z piotrkowskich uczelni w wieku 20, 21 i 23 lat.
Piotrków: Wandale w parku Poniatowskiego
10 tysięcy złotych - tak wstępnie oszacowano straty spowodowane zniszczeniem przez wandali słupów oświetleniowych w parku miejskim księcia Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie.
Wiosenne spacery w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego ostatnio nie są niestety tak atrakcyjne, jak życzyliby sobie tego odpoczywający tam mieszkańcy. Staw, który zlokalizowany jest w centrum parku, przechodzi pierwszy etap gruntownych porządków. Czuwa nad nimi Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. Niestety, będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość jeszcze przez jakiś czas.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat