Advertisement

Artykuły do tagu: rekreacja

Strefa wypoczynkowa już prawie gotowa
Dobiegają końca prace przy budowie strefy wypoczynkowej w Wolborzu. Inwestycja ma się zakończyć na przełomie listopada i grudnia.
Powstanie skwer seniora. Weź udział w konsultacjach
Seniorzy reprezentujący stowarzyszenie Senior-Vigor, zwrócili się do burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa z pomysłem wybudowania skweru seniora. To miejsce ma dać osobom starszym możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Urzędnicy już wyznaczyli potencjalną lokalizację obiektu.
Wolbórz wzbogaci się o nową strefę
Na dobrze już wyposażonym Orliku powstanie szereg nowych urządzeń do wypoczynku i rekreacji. Będą one przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
570 tys. zł na sport dla gmin z powiatu piotrkowskiego
Duże pieniądze trafią na konta gmin powiatu piotrkowskiego z budżetu województwa łódzkiego. Dzięki programowi Infrastruktura sportowa PLUS, będzie można zmodernizować lub stworzyć od podstaw miejsca do uprawiania aktywności fizycznej i rekreacji. Łącznie do siedmiu samorządów popłynie aż 570 tys. zł.
Wraca Piotrkowski Rower Miejski
Już w piątek (01.04.2022) startuje kolejny sezon roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian będzie 80 jednośladów, rozmieszczonych na stacjach w całym mieście. Z rowerów będziemy mogli korzystać do 31 października.
Hulajnogi znów w Piotrkowie
Elektryczne hulajnogi ponownie dostępne są dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. By móc z nich korzystać trzeba posiadać na swoim smartfonie specjalną aplikację. Usługa ma być dostępna co najmniej do końca listopada.
Czym charakteryzują się rowery marki Trek?
Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy bardzo często decydują się na rowery marki Trek. Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najlepszych marek rowerowych na świecie – nic w tym dziwnego! Ma bardzo szeroką ofertę i stawia na komponenty najwyższej jakości.
Sulejów gościł biegaczy i rowerzystów z całej Polski
4 godziny i 7 minut zajęło najszybszemu biegaczowi pokonanie 52,5 km podczas tegorocznego VIII Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego, najszybsi rowerzyści zameldowali się na mecie po ok. 2 godzinach. Limit czasowy dla biegaczy upłynął punktualnie o godzinie 19.00. Po raz kolejny w tej ogólnopolskiej imprezie, którą zorganizowano w sobotę, 11 września, wzięło udział kilkaset osób, które rywalizowały na bardzo malowniczej trasie.
Radomszczanie doczekali się nowego basenu
20 sierpnia został otwarty nowoczesny kompleks basenowy przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku. W jego skład wchodzą trzy baseny - sportowy, rekreacyjny i brodzik dla dzieci - sauny, część hotelowa i zewnętrzny wodny plac zabaw.
Nieodkryte miejsce na rodzinny spacer i weekendowy pobyt dla piotrkowian
Ponad 25 hektarów terenu, atrakcje dla dzieci i dorosłych, dobra kuchnia i atrakcyjny nocleg, zaledwie 40km od Piotrkowa?! W Malutkich, czyli sielankowej miejscowości położonej na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat