Zamkną fragment ulicy Żwirki. Będzie rozbudowa kanalizacji

UM Piotrków Trybunalski Środa, 19 czerwca 20242
W najbliższy czwartek (20 czerwca) rozpoczyna się modernizacja kanalizacji sanitarnej w ulicy Żwirki w Piotrkowie. W celu przeprowadzenia prac konieczne jest zamknięcie dla ruchu fragmentu tej drogi.
fot. UM Piotrków fot. UM Piotrków

Drogowcy zamkną ten fragment we wczesnych godzinach porannych w najbliższy czwartek. Wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Żwirki od numeru 13 do 23. Co ważne, możliwy będzie wyłącznie dojazd mieszkańców do posesji zlokalizowanych na przebudowywanym odcinku.

Zakres robót na ul. Franciszka Żwirki obejmuje rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej umieszczonej w osi jezdni wraz z przyłączami do granicy działek oraz odtworzenie nawierzchni na terenie objętym przebudową - informuje Marcin Merk z biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.

Magistraccy urzędnicy apelują o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie i zachowanie ostrożności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obs. ~obs. (Gość)19.06.2024 08:42

Lata zaniedbań i teraz wszystko na raz....Kombinują coś przy remoncie kawałka Roosevelta od ronda do Próchnika. Już teraz w związku z Żeromskiego jest "wesoło". Zróbcie tak zamknijcie pół miasta od razu....Jak tu jeździć panie .....

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat