Artykuły do tagu: umowa

Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Ostatnia sesja i podsumowanie kadencji za nami
Za nami ostatnia sesja Rady Gminy Grabica w tej kadencji. W obszernym porządku obrad nie zabrakło miejsca na podsumowanie działalności organów gminy oraz wzajemnych podziękowań za rzetelną i pełną zaangażowania pracę, dzięki której możliwe było zrealizowanie założonych przedsięwzięć na rzecz poprawy życia mieszkańców.
Strażacy podsumowali rok. Odnotowano ponad 200 fałszywych alarmów
W Starostwie Powiatu Piotrkowskiego odbyła się narada roczna podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej ziemi piotrkowskiej w 2023 roku. W minionym roku strażacy z naszego regionu byli wzywani do akcji niespełna 1800 razy, z czego 201 zgłoszeń okazało się fałszywymi alarmami.
Wyższy poziom wrażliwości społecznej w Alior Banku
Alior Uniwersytet, promocja zdrowia i rozwoju osobistego czy wolontariat - to tylko część działań skierowanych do pracowników Alior Banku, który stawia sobie za cel bycie cyfrowym liderem wrażliwym społecznie - mówił Marek Bednarczyk, dyrektor zarządzający pionem HR w Alior Banku. Instytucja została wyróżniona w tym roku licznymi nagrodami, w tym tytułem „Pracodawcy godnego zaufania”, „Wizjonera Zdrowia” oraz „Top Employer Polska 2023”.
Zasłużeni nagrodzeni podczas koncertu
Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dąbrowska to Zasłużeni dla Gminy Wolbórz. Statuetki wręczył nagrodzonym Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Vectra podsumowuje rok 2023
Grupa Vectra, dostawca usług internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej, zwiększyła, do niemal trzech milionów, liczbę punktów adresowych (HP - Homes Passed) umożliwiających dostęp do internetu z prędkością rzędu 1,2 Gb/s.
Zginęło 165 osób. Tragiczny bilans na drogach
Blisko 23 tysiące kolizji, 2 123 wypadki, 2 452 osoby ranne i 165 osób, które poniosły śmierć - tak wygląda bilans 2023 roku na drogach w województwie łódzkim.
Zmiana liderów. Na jakie imiona stawiamy w Piotrkowie?
W piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego zarejestrowano w 2023 roku 941 urodzeń. Najpopularniejszym imieniem nadawanym chłopcom był Aleksander. Wśród dziewczynek zwyciężyło imię Pola. Były też jednak mniej oczywiste wybory. Jakie? Sprawdźcie!
Najchętniej czytane artykuły w 2023 roku
Rok 2023 dobiega końca. Jest to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. W ostatnim dniu roku przypominamy, czym żyliśmy przez ostatnich 365 dni.
Będzie renowacja zabytkowego ołtarza
Umowa z parafią Gomulin podpisana. Środki na renowację trafią do jednej ze świątyń na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Samorząd pozyskał na ten cel dofinansowanie ze środków funduszu Polski Ład w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat