Artykuły do tagu: umowa

Terytorialsi podsumowali 2021 rok
Zaangażowanie żołnierzy 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej w walkę z COVID-19 trwa niezmiennie od marca 2020 roku. Jednocześnie, w 2021 roku wznowione zostały szkolenia przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego. Łódzcy Terytorialsi biorą również udział w operacji pk. "Silne wsparcie" na granicy polsko-białoruskiej. Teraz postanowili podsumować swoje działania w minionych 12 miesiącach.
Najpopularniejsze imiona 2021 roku
Maja i Jan to dwa najpopularniejsze imiona, które nadawali rodzice swoim dzieciom w 2021 roku – tak wynika ze statystyk przygotowanych przez Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie.
365 dni piotrkowskiego sportu – masa sukcesów i jeszcze więcej emocji
Dwóch zawodników na Igrzyskach Olimpijskich, wicemistrzostwo Europy Mateusza Bernatka, dobra gra szczypiornistek i szczypiornistów, mistrzostwo Polski Kamila Majchrzaka, pierwszy złoty medal seniorskiej imprezy Wiktorii Guść i przede wszystkim mistrzostwo świata Murada Gadżijewa – 2021 rok to był wyjątkowy czas dla piotrkowskiego sportu.
Kronika trybunalska (i nie tylko)…z przymrużeniem oka – podsumowanie roku 2021
Kronika trybunalska, czyli subiektywne i z przymrużeniem oka podsumowanie 2021 roku.
Człowiek Roku w Piotrkowie i regionie
Tuż przed końcem roku prowadzący magazyn Magiel na antenie radia Strefa FM przeprowadzili plebiscyt na Człowieka Roku 2021 w Piotrkowie i regionie. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, a pomysłów, także tych oryginalnych, nie brakowało. Komu przyznalibyście tak zaszczytny tytuł?
Rok z ePiotrkow.pl. Tym żyliśmy w ostatnich miesiącach
Przełom roku to zawsze czas podsumowań. W pierwszym dniu 2022 roku także i my pokusiliśmy się o małe wspomnienia tego, co w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najbardziej interesowało naszych czytelników.
O siedmiu latach na stanowisku wójta, codziennej pracy na rzecz mieszkańców oraz planach inwestycyjnych na najbliższe 12 miesięcy mówi Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.
43 inwestycje - taki dorobek wypracowała gmina Wola Krzysztoporska w 2021 roku. O tegorocznych dokonaniach oraz planach na 2022 rok mówi Roman Drozdek, wójt gminy Wola Krzysztoporska.
Sprzedaż czy zamiana samochodów - wszystko co musisz wiedzieć
Jeśli planujesz wymianę samochodu, prawdopodobnie uwzględniasz sprzedaż starego auta i kupno innego - używanego lub prosto z salonu. Jednak istnieje jeszcze inne rozwiązanie, którym jest zamiana aut. Postaramy się dziś opisać czym jest zamiana aut, na czym polega i czy jest to opłacalna transakcja.
Łódzkie na plus – podsumowanie tygodnia w skrócie
Województwo Łódzkie przez pięć dni prezentowało się w Pawilonie Polski na światowej wystawie EXPO Dubai 2020. Nasze stoisko wywróciło świat zwiedzających do góry nogami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat