Advertisement

Artykuły do tagu: remont

05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Postęp prac na Przedborskiej
Od września trwa gruntowna przebudowa ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. Obecnie drogowcy zakończyli już prace przy budowie tzw. mediów znajdujących się pod ziemią, wymienili krawężniki i wykonali podbudowę pod drogę oraz chodnik. Wylano też pierwszą warstwę asfaltu.
Remont ulicy Wojska Polskiego na finiszu
Dobiega końca jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Piotrkowie. Chodzi o remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kostromskiej.
Utrudnienia na DK12 i DK74. Kierowcy muszą liczyć się z opóźnieniami
Początek tygodnia nie będzie łaskawy dla kierowców poruszających się DK12 i DK74. Od poniedziałku (27.11) drogowcy będą prowadzić cząstkowe prace remontowe nawierzchni w Sulejowie.
Gminne drogi z dofinansowaniem
Zaczyna się remont kolejnych dróg na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem będą to odcinki w Majkowie Dużym, Woli Rokszyckiej i Rokszycach. Razem zmodernizowanych zostanie niemal 3,5 km dróg.
Przedborska do końca roku
Według zapewnień urzędników, zgodnie z harmonogramem przebiega modernizacja ul. Przedborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Zakończono już prace przy budowie tzw. mediów, znajdujących się pod ziemią. Obecnie drogowcy układają stabilizację i podbudowę drogi, którą pokryje nowy asfalt.
Będą utrudnienia na DK12
W nadchodzącym tygodniu (20 – 24 listopada) na DK12 między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem (14 km) prowadzony będzie tzw. remont cząstkowy nawierzchni. Ze względu na bardzo duże natężenie ruchu na tym odcinku trasy, prace będą realizowane poza godzinami porannego i popołudniowego szczytu, czyli między 9.00 i 15.00.
Remont chodnika przy ul. Wyzwolenia. Uważajcie na utrudnienia
Jeszcze w tym roku mieszkańcy Piotrkowa będą mogli przejść się po nowo wyremontowanym chodniku przy ul. Wyzwolenia. Jednak do czasu zakończenia prac zarówno piesi, jak i kierowcy muszą uzbroić się w pokłady cierpliwości.
Kolejna ulica przejdzie metamorfozę
Wraz z początkiem listopada rozpoczął się remont ul. Przelotowej w Piotrkowie. Na modernizowanym odcinku zerwano już starą warstwę asfaltu.
31.10.2023 08:17
Kolejny etap zakończony
Dobiegły końca prace związane z termomodernizacją poradni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. To pierwszy z czterech budynków ukończony w ramach tego zadania.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat