Advertisement

Artykuły do tagu: inwestycja

Budują salę gimnastyczną za 5 milionów
Trwają intensywne prace związane z realizacją dużego zadania inwestycyjnego w gminie Aleksandrów. Chodzi o rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej w Skotnikach o salę gimnastyczną. Koszt tego przedsięwzięcia to prawie 5 mln zł.
Budowa autostrady A1 oficjalnie zakończona
Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w konferencji prasowej, dotyczącej ukończenia w kraju budowy autostrady A1, którą zorganizowano w Kamieńsku.
W Piotrkowie powstanie kolejny park handlowy?
Budowa kolejnego dużego parku handlowego planowana jest w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie trwają prace projektowe. Inwestycję planuje spółka Rank Progress S.A. z Legnicy.
Ponad pół miliona złotych ma trafić do szkoły w Srocku
Ponad 540 tysięcy złotych z rezerwy budżetowej państwa trafi do gminy Moszczenica. To efekt wspólnej wizyty posła i wójta w Ministerstwie Finansów. Pieniądze przeznaczone będą na dokończenie rozbudowy Szkoły Podstawowej w Srocku.
Rozprza walczy o tytuł „Modernizacji Roku”
Gmina Rozprza walczy o tytuł „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Do konkursu została zgłoszona modernizacja, jaką wykonano na cmentarzu wojennym w Milejowie. Na inwestycję głos może oddać każdy z internautów.
Modernizują ujęcie wody
Trwają prace przy modernizacji ujęcia wody w Aleksandrowie. Jest to największa inwestycja w historii gminy Aleksandrów. Wszystko to w ramach projektu "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład".
07.04.2023 07:36
Będą nowe place zabaw
W najbliższym czasie gmina Czarnocin zarezerwuje środki finansowe i ogłosi przetarg na budowę placu zabaw dla przedszkolaków przy boisku na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie, a także modernizację placu zabaw przeznaczonego dla Klubu Malucha w tej miejscowości.
Wymieniają chodnik na Iwaszkiewicza
Trwa budowa nowego chodnika po zachodniej stronie ulicy Iwaszkiewicza. Zerwano już stare płyty, w których miejsce układany jest nowy ciąg pieszy z kostki brukowej. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, prace zakończą się tuż przed Świętami Wielkanocnymi.
04.04.2023 09:46
Słoneczna w budowie
Ulica Słoneczna w Wolborzu jest obecnie kompleksowo budowana. Władze miasta podkreślają, że ta inwestycja zdecydowanie poprawi komfort życia dla lokalnej społeczności, która jest skupiona wokół tutejszego osiedla mieszkaniowego.
Będzie nowa sala gimnastyczna
Młodzież oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Skotnikach (gm. Aleksandrów) zyskją nową halę sportową. Dzięki temu młodzież będzie mogła w komfortowych warunkach uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego i nie tylko. Umowa w tej sprawie została już podpisana.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat