Artykuły do tagu: basen

Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Czy piotrkowianie skorzystają z basenów letnich już w wakacje?
Kompleks basenów letnich powstanie przy Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie. Prawdopodobnie już w te wakacje mieszkańcy będą mieli szansę korzystać z takiej letniej rozrywki na terenie miasta.
Noworoczny prezent dla mieszkańców. Na basenie popływamy za darmo
Noworoczny prezent dla mieszkańców gminy Sulejów. Do końca tygodnia na tamtejszej pływalni, znajdującej się przy ul. Koneckiej 45, będzie można popływać za darmo.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Wenus i Jowisz. Niecodzienne spotkanie na piotrkowskim niebie!
Wenus i Jowisz. Niecodzienny widok tych planet jest od kilku dni przedmiotem zainteresowania piotrkowian. Chociaż planety znalazły się najbliżej siebie w nocy z 1 na 2 marca, jeszcze również dziś warto spojrzeć na wieczorne niebo.
Tyle mają kosztować piotrkowskie baseny!
Około dziesięciu milionów złotych - na tyle koszt budowy odkrytych basenów wraz z całą niezbędną infrastrukturą szacują miejscy urzędnicy. Budowę takiego obiektu w Piotrkowie zapowiedział niedawno prezydent Krzysztof Chojniak.
W Piotrkowie powstanie kompleks basenów letnich!
Taką informację przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego. Prace projektowe trwały rok i dobiegły już końca.
Co to jest szklana mozaika basenowa i jakie ma zalety?
Posiadasz basen lub planujesz jego budowę? Jeśli tak, musisz zdecydować jakim materiałem zostanie wyłożona jego niecka.
Od 1 sierpnia basen w Sulejowie ponownie otwarty
Niebawem zakończy się przerwa serwisowa i od poniedziałku (01.08) ponownie będzie można korzystać z pierwszego pasywnego basenu w Polsce. Pływalnia będzie czynna przez siedem dni w tygodniu, jednak wprowadzone zostaną zmiany w zasadach korzystania z basenu.
Basen ogrodowy - gdzie warto będzie go kupować?
Pewnie wiele osób zgodzi się z tym, że mając trochę przestrzeni w ogrodzie warto będzie pomyśleć o przydomowym basenie. W letnie dni, taki wypoczynek w basenie będzie czystą przyjemnością. Realizacja tego marzenia o własnym basenie nie musi być szczególnie kosztowna. Oczywiście budowa stałego basenu z wkopaną w ziemię niecką to duży wydatek. Jeśli jednak postawimy na basen ogrodowy, który na sezon zimowy będzie składany to koszty nie muszą być aż tak duże, a jednocześnie nie ingeruje się w sposób trwały w otoczenie domu. Warto zapoznać się z ofertą basenów ogrodowych, by wiedzieć co wybrać i na co zwracać uwagę przy zakupie, a także gdzie dokonać zakupu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat