Advertisement

Artykuły do tagu: basen

Wenus i Jowisz. Niecodzienne spotkanie na piotrkowskim niebie!
Wenus i Jowisz. Niecodzienny widok tych planet jest od kilku dni przedmiotem zainteresowania piotrkowian. Chociaż planety znalazły się najbliżej siebie w nocy z 1 na 2 marca, jeszcze również dziś warto spojrzeć na wieczorne niebo.
Tyle mają kosztować piotrkowskie baseny!
Około dziesięciu milionów złotych - na tyle koszt budowy odkrytych basenów wraz z całą niezbędną infrastrukturą szacują miejscy urzędnicy. Budowę takiego obiektu w Piotrkowie zapowiedział niedawno prezydent Krzysztof Chojniak.
W Piotrkowie powstanie kompleks basenów letnich!
Taką informację przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego. Prace projektowe trwały rok i dobiegły już końca.
Co to jest szklana mozaika basenowa i jakie ma zalety?
Posiadasz basen lub planujesz jego budowę? Jeśli tak, musisz zdecydować jakim materiałem zostanie wyłożona jego niecka.
Od 1 sierpnia basen w Sulejowie ponownie otwarty
Niebawem zakończy się przerwa serwisowa i od poniedziałku (01.08) ponownie będzie można korzystać z pierwszego pasywnego basenu w Polsce. Pływalnia będzie czynna przez siedem dni w tygodniu, jednak wprowadzone zostaną zmiany w zasadach korzystania z basenu.
Basen ogrodowy - gdzie warto będzie go kupować?
Pewnie wiele osób zgodzi się z tym, że mając trochę przestrzeni w ogrodzie warto będzie pomyśleć o przydomowym basenie. W letnie dni, taki wypoczynek w basenie będzie czystą przyjemnością. Realizacja tego marzenia o własnym basenie nie musi być szczególnie kosztowna. Oczywiście budowa stałego basenu z wkopaną w ziemię niecką to duży wydatek. Jeśli jednak postawimy na basen ogrodowy, który na sezon zimowy będzie składany to koszty nie muszą być aż tak duże, a jednocześnie nie ingeruje się w sposób trwały w otoczenie domu. Warto zapoznać się z ofertą basenów ogrodowych, by wiedzieć co wybrać i na co zwracać uwagę przy zakupie, a także gdzie dokonać zakupu.
Awaria wodociągu w Sulejowie
Z powodu awarii wodociągu wcześniej niż zwykle zamknięta została sulejowska pływalnia. Ponadto przerwy w dostawie wody są możliwe w kilku innych miejscowościach na terenie gminy.
Hala i basen w Sulejowie oficjalnie otwarte
Wyjątkowe inwestycje oficjalnie otwarto w piątek (10.12) w Sulejowie. Uczniowie mogą już korzystać z hali sportowej oraz basenu, które powstały przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II. Obie inwestycje wykonano w bardzo ekologicznej i energooszczędnej, tzw. technologii pasywnej.
Ile zapłacimy za pływanie w Sulejowie?
Od poniedziałku na krytej pływalni w Sulejowie zacznie obowiązywać cennik biletów. Do tej pory z nowego obiektu można było korzystać bezpłatnie.
Basen w Sulejowie zamknięty z powodu przekroczonych norm
Pływalnia będzie nieczynna trzy dni z powodu przekroczenia norm chloru w wodzie - informuje mieszkańcow Urząd Miejski w Sulejowie. Problem mają rozwiązać już rozpoczęte prace serwisowe.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat