Artykuły do tagu: baseny

Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Czy piotrkowianie skorzystają z basenów letnich już w wakacje?
Kompleks basenów letnich powstanie przy Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie. Prawdopodobnie już w te wakacje mieszkańcy będą mieli szansę korzystać z takiej letniej rozrywki na terenie miasta.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Wenus i Jowisz. Niecodzienne spotkanie na piotrkowskim niebie!
Wenus i Jowisz. Niecodzienny widok tych planet jest od kilku dni przedmiotem zainteresowania piotrkowian. Chociaż planety znalazły się najbliżej siebie w nocy z 1 na 2 marca, jeszcze również dziś warto spojrzeć na wieczorne niebo.
Tyle mają kosztować piotrkowskie baseny!
Około dziesięciu milionów złotych - na tyle koszt budowy odkrytych basenów wraz z całą niezbędną infrastrukturą szacują miejscy urzędnicy. Budowę takiego obiektu w Piotrkowie zapowiedział niedawno prezydent Krzysztof Chojniak.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat