Advertisement

Artykuły do tagu: modernizacja

Dobre wieści w sprawie Roosevelta. Tym razem się uda?
Miejscy urzędnicy ponownie pozyskali pieniądze na modernizację ul. Roosevelta. Modernizacja ma wystartować jeszcze w tym roku, ale prace nie obejmą całości ulicy.
Problemy z parkowaniem przy piotrkowskim szpitalu
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie przechodzi termomodernizację. Prowadzone prace powodują spore utrudnienia związane z parkowaniem przy placówce medycznej.
Duży remont szpitala wystartował
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się remont. Chodzi o jedną z największych inwestycji w historii lecznicy, czyli o kompleksową termomodernizację budynków szpitalnych.
13.01.2023 14:40
Będzie nowa droga
Już niebawem w gminie Czarnocin rozpocznie przebudowę drogi powiatowej relacji Róża-Kruszów-Kalska Wola, którą to gmina przejęła w zarząd w celu realizacji inwestycji.
Modernizują Dom Dziecka w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
Dom Dziecka w Piotrkowie przechodzi kompleksową przebudowę. Obiekt zostanie powiększony, a dzięki modernizacji dzieci zyskają dużo lepsze warunki.
Plac zabaw przy przedszkolu już gotowy
Maluchy z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej mają piękny, nowy plac zabaw. W połowie grudnia 2022 zakończyły się prace przy montażu nowoczesnych, kolorowych urządzeń i bezpiecznej nawierzchni.
W piotrkowskim szpitalu rozpoczyna się ogromna inwestycja
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika rozpoczyna się jedna z największych inwestycji w historii tej placówki. W czwartek podpisano umowę na kompleksową termomodernizację budynku szpitala. Inwestycja bezie kosztować ponad 20 mln złotych.
Wiemy, co z modernizacją Roosevelta. Mamy dobre informacje
Są nowe informacje w sprawie przebudowy ul Roosevelta. Znów pojawiła się szansa na realizację inwestycji. Wiemy jednak, że ewentualna modernizacja nie obejmie całej długości tej ulicy.
18.12.2022 08:54
Trwa remont II LO
Trwają intensywne roboty związane z termomodernizacją II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie. Aktualnie prace remontowe prowadzone są wewnątrz budynku.
Co dzieje się w parku Belzackim? [ZDJĘCIA]
Rewaloryzacja parku Belzackiego w Piotrkowie Trybunalskim miała zakończyć się w połowie 2022 roku. Na terenie zieleńca wciąż trwają jednak prace. Kiedy zakończy się inwestycja?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat