Artykuły do tagu: modernizacja

3 dni temu, 09:47
Górna już prawie gotowa
Wielkimi krokami zbliża się koniec modernizacji ul. Górnej w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatnie prace drogowe na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Złotej prowadzone są przy dopuszczonym ruchu pojazdów.
Trwa modernizacja budynku szkoły w Ręcznie
Stary budynek szkoły w Ręcznie przechodzi kompleksową modernizację. Dzięki wykonanym pracom poprawi się komfort pracy nauczycieli i nauki uczniów, a to nie koniec dobrych informacji związanych z przebudową budynku szkoły.
Krakowskie Przedmieście z nową nawierzchnią
Zakończyła się modernizacja jezdni na ul. Krakowskie Przedmieście. Nową nawierzchnię położono na odcinku od gazowni do granic miasta.
Wola Krzysztoporska: droga w Kacprowie po modernizacji
Gładki asfalt i pobocza zamiast dziurawej drogi gruntowej, a na dodatek zainstalowane LEDy - droga dojazdowa do gruntów rolnych w Kacprowie w gminie Wola Krzysztoporska doczekała się nie tylko nowej nawierzchni, ale i oświetlenia.
Droga Czarnocin-Tuszyn: ruszyła modernizacja
Rozpoczęła się bardzo duża i niezwykle ważna inwestycja w gminie Czarnocin - modernizacji drogi Czarnocin-Tuszyn. Przebudowa ponad 4-kilometrowego odcinka ma potrwać około roku.
Planują zamknąć ulicę Wierzejską
Kierowcy w Piotrkowie niedługo będą musieli się liczyć z kolejnym utrudnieniem, tym razem na ul. Wierzejskiej. Trwa tam budowa ronda, która spowoduje zamknięcie tej drogi na wysokości prowadzonych prac.
Prezydent K.Chojniak: Zabierzemy się do pracy jak najszybciej
Kiedy początek prac? Na takie pytanie, tuż po tym jak miasto obiegła informacja o pozyskaniu przez Piotrków Trybunalski blisko 27 mln złotych dofinansowania z Polskiego Ładu, odpowiadał prezydent Krzysztof Chojniak. - Zabierzemy się do pracy najszybciej, jak to tylko możliwe - zapewnia włodarz Piotrkowa Trybunalskiego.
Remont drogi Aleksandrów-Rożenek
W gminie Aleksandrów trwa kolejna inwestycja w rozbudowę infrastruktury drogowej. Prace modernizacyjne wykonywane są na drodze Aleksandrów-Rożenek.
Piotrków: Czekają nas utrudnienia
W poniedziałek (4.10) rozpocznie się remont ulicy Sulejowskiej, na odcinku od ronda Bugaj do ul. Dalekiej. Prace będą prowadzone przez około półtora miesiąca. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
Droga zamknięta, a robotników nie widać
Remont jednej z dróg w gminie Wolbórz, mocno utrudnia życie mieszkańcom. Chodzi o około kilometrowy odcinek w sołectwie Golesze Duże. Co gorsza, zdaniem jednego ze słuchaczy magazynu Magiel w Strefie FM, obecnie nie są tam prowadzone żadne prace, a mimo to, jeździć nie można.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat