Artykuły do tagu: Straż pożarna

Mężczyzna utonął w zalewie? Policja ustala okoliczności śmierci 41-latka
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 41-letniego mieszkańca Krosna. Ciało mężczyzny znaleziono nad zalewem w Opocznie.
Będzie bezpieczniej. Strażacy mają nowy wóz
Urząd Gminy Czarnocin zakupił lekki samochód ratowniczo gaśniczy i przekazał go jednostce OSP Zamość. Gminni urzędnicy wcześniej złożyli wniosek o dofinansowanie do Ministerstwa Sprawiedliwości i uzyskali dofinansowanie w kwocie 280 000 zł. Wkład własny w wysokości ponad 180 000 zł gmina pokryła z własnego budżetu.
Sulejów. Zabezpieczyli posesje przed zalaniem
Strażacy zabezpieczyli trzy posesje w Sulejowie przy ulicy Błonie. Zatory lodowe powodowały piętrzenie się wody w rzece, co stwarzało zagrożenie zalania tych posesji.
Dom całkowicie spłonął. Poparzona osoba w szpitalu
Najprawdopodobniej wady przewodu kominowego były przyczyną pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Szarbsko w gminie Aleksandrów. Całkowicie spłonął drewniany dom. W wyniku pożaru jedna osoba odniosła obrażenia.
Zderzenie osóbówki i dwóch ciężarówek na A1
Najprawdopodobniej zaśnięcie za kierownicą było przyczyną zderzenia osobówki z dwiema ciężarówkami. Do wypadku doszło na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Galonki w powiecie radomszczańskim.
Pożar w Sulejowie. Spłonął domek letniskowy [zdjęcia, film]
Do pożaru domku letniskowego doszło w niedzielny poranek na terenie JOR Polana w Sulejowie. Jeden budynek spłonął całkowicie, a drugi uległ nadpaleniu.
Śmiertelny wypadek na DK 12. Nie żyje jedna osoba
W miejscowości Jawor Kolonia w powiecie opoczyńskim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na krajowej "dwunastce" zderzył się samochód ciężarowy i osobówka. Jedna osoba w wyniku wypadku poniosła śmierć na miejscu.
Świeczka przyczyniła się do pożaru?
Do pożaru w bloku przy ulicy św. Rozalii w Radomsku doszło we wtorek około godziny 3.00. W mieszkaniu objętym pożarem znajdował się mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie opuścić pomieszczenia. Dodatkowo, okazało się, że 31-latek był poszukiwany przez policję.
04.12.2023 11:00
Znów uratowali życie
Cichy zabójca, jakim jest tlenek węgla, ponownie dał o sobie znać. Do niebezpiecznej sytuacji doszło w sobotnie popołudnie (02.12) na terenie gminy Rozprza. Mieszkanka powiatu piotrkowskiego podtruła się tlenkiem węgla. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji mieszkańców oraz służb ratowniczych udało się uratować życie młodej kobiety.
Mężczyzna utopił się w Wolbórce. Chciał zażyć zimowej kąpieli
61-latek utopił się w Wolbórce we wsi Młynary (gmina Wolbórz). Mężczyzna miał udać się nad rzekę na morsowanie. Po długiej nieobecności rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. Skończyły się one niestety tragicznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat