Artykuły do tagu: ZRM

Potrącenie pieszego przy Focusie
Chwila nieuwagi wystarcza niekiedy, by doszło do nieszczęścia. Przekonali się o tym w czwartkowe (08.02.2024) przedpołudnie kobieta kierująca samochodem osobowym oraz pieszy, przemierzający ulicę Słowackiego. Doszło do potrącenia, wskutek którego mężczyzna został odwieziony do szpitala.
Wypadek na DK91. Młoda kobieta w stanie krytycznym
Do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (14.01.2024) na drodze krajowej nr 91 w Rozprzy. Jednym z pojazdów jechała osoba, której funkcje życiowe wskutek wypadku ustały. Niezbędna była szybka pomoc służb ratunkowych. 19-letnia kobieta walczy o życie w szpitalu.
Seicento w rowie. Przyczyną skurcz
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałkowe (24.07.2023) popołudnie w Lgocie Wielkiej (pow. radomszczański). Na ulicy Strażackiej kierowca fiata seicento stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu.
Jedna osoba ranna po zderzeniu osobówek
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 742. Do zdarzenia doszło w piątek (08.07.2022) przed 7.00 pomiędzy Przygłowem a Łęcznem.
Kto zajmie się pacjentami? Ratownicy medyczni na kwarantannie
Aż 18 ratowników medycznych z powiatu bełchatowskiego nie może pracować przez koronawirusa. Część odbywa kwarantannę, inni pozostają w izolacji. Przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego uspokajają jednak, że pacjenci pozostają pod dobrą opieką, bo zajmą się nimi ratownicy przesunięci z innych jednostek.
Sprzęt dla Zespołu Ratownictwa Medycznego w Sulejowie
Pralko-suszarkę przekazała firma Krispol Zespołowi Ratownictwa Medycznego w Sulejowie. Sprzęt trafił do ratowników we wtorek 5 maja.
Jedna osoba ranna w wypadku w gminie Ujazd
Warunki drogowe na drogach naszego regionu w środę rano nie były najłatwiejsze. Przekonał się o tym między innymi 62-letni kierowca autobusu, który przejeżdżając przez Skrzynki w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat