Advertisement

Artykuły do tagu: Łódź

Odkrywamy znane i nieznane - Łódzki Park Kultury Miejskiej
Większość skansenów w Polsce to muzea na wolnym powietrzu i na dość dużym obszarze. Największe z nich mieszczą się w Sanoku i w Tokarni. Jednak mamy też skanseny położone w centrach miast, składające się z niewielkiej liczby zabudowań. Takie miejsca stworzono m.in. w Toruniu i Łodzi, gdzie można wybrać się na weekendową wycieczkę.
Tygodniowy chłopiec w oknie życia
W poniedziałek, 31 października 2022 roku w domu sióstr urszulanek w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 60, rozległ się dzwonek informujący o otwarciu Okna życia.
Gaudeamus na początek roku akademickiego
Tradycyjną pieśnią "Gaudeamus igitur" Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zainaugurowała nowy rok akademicki 2022/2023. Podczas uroczystości aula, która była miejscem spotkania, wypełniła się po brzegi, a studenci byli świadkami uroczystej immatrykulacji, czy nadania stopni doktorskich.
Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na ryneczek prosto od rolnika
W Łodzi ruszają rynki „Prosto od rolnika”. Warzywa, owoce, wędliny i sery będą tu sprzedawać sami producenci.
Policja przejęła prawie 360 kg narkotyków. Padło laboratorium w powiecie piotrkowskim
Potężne uderzenie w zorganizowaną grupę przestępczą, zlikwidowanie dwóch laboratoriów narkotyków syntetycznych oraz przejęcie ponad 359 kg używek o łącznej wartości blisko 12 mln zł, to efekt działań policjantów CBŚP. Zlikwidowano m.in. dużą produkcję na terenie powiatu piotrkowskiego. Czterem zatrzymanym przedstawiono zarzuty wytwarzania znacznych ilości substancji psychotropowych.
Nowy Hotel koło Manufaktury - poznaj hotel The Loom
Weekendowy wypoczynek, chociaż wydaje się dość krótki może okazać się doskonały, aby odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił na kolejny tydzień. Szukając odpowiedniego miejsca, które spełni twoje oczekiwania, a dodatkowo zadba o odpowiednią atmosferę i klimat warto zwrócić szczególną uwagę na hotel Manufaktura w Łodzi. Zagwarantuj sobie relaks w samym centrum miasta korzystając z dogodnego noclegu, lokalnych atrakcji i uroków miejscowości.
Z łódzkiego lotniska do Alicante, Mediolanu i Brukseli
Alicante to dobry pomysł na zimowe wakacje pod palmami, a Mediolan i Bruksela na weekendowe wypady. Już za dwa miesiące można będzie polecieć tam z Łodzi!

Alicante, Mediolan Bergamo i Bruksela Charleroi to nowe kierunki z łódzkiego lotniska. Inauguracje połączeń rozpoczną się na przełomie października i listopada. Wybraliśmy dla Was po 5 najważniejszych atrakcji każdego z tych miast.
ŁKS Łódź vs Ruch Chorzów – zapowiedź hitowej rywalizacji w 1. Lidze!
Jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich wskazywali, że ŁKS Łódź i Ruch Chorzów to drużyny, które powinny być zaangażowane w walkę o awans. Początek rozgrywek niejako potwierdza takie przewidywania, ponieważ oba zespoły znajdują się w czołówce, a już w najbliższej serii gier zmierzą się w meczu bezpośrednim. Kto okaże się lepszy na stadionie w Łodzi, a także jak wykorzystać Superbet bonus powitalny?
Śnięte ryby także w rzece w Łódzkiem
W rzece Ner na terenie województwa łódzkiego ujawnione zostały śnięte ryby. Zwołano Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego. Śnięte ryby w korycie rzeki zaobserwowali mieszkańcy i zgłosili tę sytuację na numer alarmowy.
Koncert Scorpions w czerwcu w Łodzi. Bilety dla fanów w sprzedaży od 5 sierpnia
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat