Advertisement

Artykuły do tagu: Dofinansowanie

Gminne drogi z dofinansowaniem
Zaczyna się remont kolejnych dróg na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem będą to odcinki w Majkowie Dużym, Woli Rokszyckiej i Rokszycach. Razem zmodernizowanych zostanie niemal 3,5 km dróg.
Duże wsparcie piotrkowskiej kardiologii
Ponad 700 tysięcy złotych dofinansowania pozyskali pracownicy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego na wsparcie oddziału kardiologicznego w piotrkowskiej placówce. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowego sprzętu.
Dofinansowanie na inwestycje w lokalnych firmach przemysłowych
W listopadzie br. uruchomiony zostanie nabór wniosków o dofinansowanie wspierający inwestycje na obszarach okołogórniczych województwa łódzkiego. Konkurs jest doskonałą okazją dla lokalnych firm przemysłowych planujących przedsięwzięcia inwestycyjne w najbliższych miesiącach. Bezzwrotna dotacja może pokryć nawet 70% poniesionych kosztów.
Mają to! Będzie wielka inwestycja w Sulejowie
Mamy to - takimi słowami urzędnicy w Sulejowie podsumowują rozstrzygnięcia Polskiego Ładu. W ramach rozstrzygniętej właśnie edycji Sulejów pozyskał 14,5 miliona złotych na budowę nowej siedziby przedszkola.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Dofinansowania do usług społecznych i zdrowotnych
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty realizujące usługi opieki zdrowotnej, usługi opiekuńcze, usługi w postaci mieszkań wspomaganych oraz opiekę dla osób potrzebujących wsparcia. Wnioski można składać do 20 października 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień 2023 r.
Polonia i Piotrkowianin z dofinansowaniem
Piotrkowskie klub sportowe wzbogaciły się o dodatkowe środki finansowe. Mowa o Polonii Piotrków oraz Piotrkowianinie. Tym ekipom przyznano dofinasowanie od PGE GiEK.
Jak promować projekty dofinansowane przez Fundusze Europejskie?
Informowanie i promowanie dofinansowanego projektu to jeden z kluczowych obowiązków każdego beneficjenta Funduszy Europejskich. Beneficjent powinien informować o uzyskaniu wsparcia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie organizuje pod koniec października webinarium, którego celem będzie zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi promocji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.
Brakuje pieniędzy na budowę przedszkola. Czy poseł pomoże je pozyskać?
Rodzice, opiekunowie i urzędnicy walczą o budowę nowego przedszkola samorządowego w Sulejowie. Warunki, w jakich aktualnie uczą się i rozwijają dzieci, są dalekie od ideału. Potrzebne są jednak duże pieniądze. O wsparcie w ich pozyskaniu sulejowianie zwrócili się do Antoniego Macierewicza.
Setki tysięcy złotych dla szpitala
Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie z kolejnym dofinansowaniem. Tym razem chodzi o niemal 400 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na dodatkowe prace związane z termomodernizacją.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat