Artykuły do tagu: Tomaszów

Zabił, zadając dwadzieścia ciosów ostrym narzędziem. Grozi mu dożywocie
Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo młodej kobiety. Sprawca przebywa w policyjnym areszcie. Zatrzymany za popełnioną zbrodnię może w więzieniu spędzić resztę swego życia. Prokurator Rejonowy skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania.
Liczne kradzieże zaprowadziły go przed sąd
29-letni mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów w Tomaszowie Mazowieckim. Ukradł alkohol o wartości ponad 300 złotych. Policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna ma na swoim koncie więcej tego typu występków. Złodziej usłyszał zarzuty, za który grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ruszył nabór wniosków na mieszkania w ramach SIM w Tomaszowie Mazowieckim
Nowe mieszkania powstaną przy ul. Chopina. W pierwszym etapie będzie ich 150 – jedno, dwu i trzypokojowych. Będą one miały od 29m2 do 64m2. Bloki będą posiadały windę oraz podziemne garaże, ogrzewanie gazowe, parkingi zewnętrzne, nie zabraknie placu zabaw.
Pies z wyprawką przywiązany na klatce schodowej. Czy to nieudany prezent?
W Wigilię ktoś porzucił psa na klatce schodowej. Zwierzę było przywiązane do poręczy, a obok niego znajdowała się wyprawka. Psa przewieziono do schroniska.
Zmienił karajobraz i zycie mieszkańców. Książka Andrzeja Kobalczyka o Zalewie Sulejowskim
50 lat temu powstał Zalew Sulejowski – kiedyś nowoczesny obiekt hydrotechniczny, dziś miejsce wypoczynku, przyciągające miłośników żeglugi. O historii propagandowej inwestycji PRL-u i o tym, co zostało z wielkich planów, pisze Andrzej Kobalczyk.
Przywiązał psa do drzewa. Nastolatek usłyszał zarzuty
Zmarznięta, przywiązana do drzewa i pozostawiona na pastwę losu. Mowa o suczce, którą odnalazła i uratowała jedna z mieszkanek Tomaszowa Mazowieckiego. Policjanci z tomaszowskiej Komendy Powiatowej Policji przesłuchali sprawcę znęcania się nad zwierzęciem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 19-latek odpowie za czyn z ustawy o ochronie zwierząt.
Kryminalni zatrzymali sprawców rozboju
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn biorących udział w rozboju, którego dopuścili się na 21-latku. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara pozbawienia wolności do lat 20.
Zlikwidowali ogromną plantację
116 krzaków konopi, ponad 7,5 kilograma marihuany, 53 grzyby halucynogenne oraz sprzęt służący do ich uprawy zabezpieczyli policjanci z Warszawy i Tomaszowa Mazowieckiego. Plantatorem nielegalnych roślin i jednocześnie wytwórcą narkotyków był 25-letni mieszkaniec gminy Inowłódz w powiecie tomaszowskim. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.
Pijany kierowca uciekał przed policją, wioząc 3-letnią córkę [FILM]
Skrajna nieodpowiedzialność to mało powiedziane. Policjanci z Tomaszowa po pościgu zatrzymali 44-letniego kierowcę Skody. Pijany mężczyzna, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, dodatkowo wiózł swoją 3-letnią córkę.
Młody kierowca BMW z narkotykami
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 19-letniego kierowcę BMW posiadającego ponad 65 gramów narkotyków. Mężczyzna przechowywał środki odurzające w skrytce pod fotelem pasażera, auta którym się poruszał.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat