Artykuły do tagu: Łódzka

Wolbórz - lider powiatu piotrkowskiego
Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej.
29.10.2023 19:47
Kto podpalił audi?
Do pożaru samochodu audi doszło w niedzielę przy ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Według informacji przekazanej przez straż pożarną, najprawdopodobniej doszło do podpalenia pojazdu.
Potrącenie rowerzysty na Łódzkiej
Do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło w piątek po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch samochodów na Łódzkiej
Do kolizji Opla i Skody doszło w sobotę po godzinie 13 na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Kolejny festyn pod znakiem dobrej zabawy
Za nami kolejny czwartek wakacji. To oznacza, że letni piknik rodzinny w Piotrkowie Trybunalskim zawitał na kolejnym przystanku. Tym razem było to osiedle Łódzka – Wysoka.
Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska wystąpią w Wolborzu
Filharmonia Łódzka kolejny raz przyjedzie do Wolborza z projektem koncertowym Kolory Polski. To cykl 18 koncertów, które odbywają się w wakacyjne weekendy. Niedawno artyści gościli w Rozprzy, a już w niedzielę (30.07.2023) wystąpią na terenie wolborskiego Pałacu Biskupów Kujawskich.
Zapraszają na wyjątkowy koncert
"Fantazje Maryjne" koncert pod taką nazwą odbędzie się w niedzielę, 20 listopada, w Kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Rozprzy. Zaprezentują się muzycy Filharmonii Łódzkiej.
Nie żyje biskup Adam Lepa
Zmarł ksiądz biskup Adam Lepa – biskup pomocniczy Archidiecezji Łódzkiej. Kapłan miał 83 lata.
Artyści z Czarnocina wystąpią w Archikatedrze Łódzkiej
Zespół "Ludowa Biesiada" oraz "Koraliki" z Czarnocina wystąpią w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki, potocznie nazywanej Katedrą Łódzką. Występ zaplanowano już 30 stycznia.
Poloniści wracają na pozycję wicelidera
Po wyjazdowej wygranej w Głownie i potknięciu ligowego rywala, piłkarze Polonii Piotrków wrócili na drugie miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. W 12. kolejce rozgrywek trzy punkty do swojego konta dopisał także Skalnik Sulejów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat